חנוכת מבנה מועדון נכי צה"ל

דב צור בטקס חנוכת המבנה
  עיריית ראשון לציון הקצתה מבנה לפעילות מועדון נכי צה"ל בעיר - בשבוע שעבר נערך טקס חנוכת המבנה

 לאחרונה הקצתה עיריית ראשון לציון מבנה לפעילות מועדון נכי צה"ל. בשבוע שעבר נערך טקס חנוכת המבנה במעמד ראש העירייה, דב צור, הרב שלמה הלוי שליט"א, יו"ר ארגון הארצי לנכי צה"ל, דני בן אבו, יו"ר מחוז השפלה ומ"מ יו"ר הארגון, נכי צה"ל  ואורחים רבים.

בראשון לציון  למעלה מ-2000 נכי צה"ל בדרגות נכות שונות המשתייכים למחוז השפלה המשתרע מאשקלון עד ראשון לציון. המבנה החדש אותה הקצתה העירייה לרשות ארגון נכי צה"ל ממוקם ברחוב האחים זייגר 5.  המבנה שוקם ושופץ על ידי הארגון וישמש כמקום להתכנסות לטובת חבריו בתחומי התרבות, חוגים, לימודים, טיולים ועוד.

בטקס החנוכה, ברך יקיר העיר, נציג הארגון בראשל"צ וחבר בוועד הארצי של הארגון, יוסי שובלי - אשר פעל רבות להקמתו, "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה", הרב ברך על תקיעת המזוזה, וראש העירייה, דב צור ויו"ר הארגון התכבדו בגזירת הסרט.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אני גאה למסור את המבנה לידיו של ארגון נכי צה"ל אשר עוסק בפעילות מבורכת, חשובה, הפועלת בהתמדה כדי לשפר את איכות חייהם של מי שנתנו את כל כולם למדינה. אני מקווה כי תיהנו מן המבנה החדש והוא ישמש אתכם נאמנה בפעילותכם החשובה".

 יו"ר המחוז, דני בן אבו, הדגיש בדבריו כי המקום ישמש כשלוחה של המחוז שמשרדיו נמצאים ברחובות:"מעתה לא יצטרכו נכים מראשל"צ להגיע לרחובות לטיפול בבעיותיהם, אלא נציגים מרחובות יגיעו לראשל"צ".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

22 אוקטובר 2012