קיץ לוהט: משה פרץ פתח בענק את מופעי הקיץ בכיכר העירייה

משה פרץ
 למעלה מ-7,000 איש הגיעו ליהנות מהכוכב החם של הזמר הים-תיכוני

היוצר, הכותב, המלחין והזמר משה פרץ פתח במוצאי שבת את סדרת מופעי הקיץ בכיכר העירייה. בשל צפי למספר האנשים, החליטו במשטרת ישראל להעביר את האירוע לגן המושבה. תושבי העיר אכן עמדו בציפיות והגיעו בהמוניהם. למעלה מ-7,000 צעירים, מבוגרים, נערות ונערים הגיעו לגן המושבה ונהנו מהופעתו של אלוף היצירה המקורית של הז'אנר הים תיכוני, שהיה מצויד בכמות להיטים שלא הייתה מביישת קריירת אמן בת עשור שנים.

את מופע החימום פתח בשירה בציבור יובל חלף ולהקתו, בהמשך מספר ברכות לפתיחת אירועי הקיץ. ראש העירייה, דב צור, אמר: "הקיץ התחיל באופן רשמי! אני שמח לפתוח את סדרת ההופעות של מיטב האומנים שתתקיים כאן, מידי שבוע, במהלך הקיץ. גם השנה עמלה החברה העירונית כדי לספק לכם, התושבים, פעילויות רבות ומגוונות לעונה החמה. מצפה לנו קיץ נהדר, עשרות מופעים, לנוער ולכל המשפחה, של אמנים ישראליים מצוינים והפתעות נוספות פתוחות חינם לקהל הרחב. אני שמח מאוד לראות את הקהל הרב שהגיע הערב לצפות, לשמוח וליהנות במופע הפתיחה של הזמר משה פרץ".

צור הודה לחברה העירונית, בראשותו של אלי פולק, שארגנו והוציאו לפועל את מופעי הקיץ לרווחת תושבי ראשון לציון. 

מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק, אמר מעל לבמה כי הערב הזה הוא ביטוי למדיניות החדשה בעיר שמוביל ראש העירייה, ששינה את סדר העדיפויות בעיר, והציב את החינוך, התרבות והספורט בראשן. הכנו תכנית מגוונת של מופעים, שמדברת לכל הגילאים ולמרבית הקהלים, ואנו שמחים לראות שהקהל מגיע בהמוניו ונהנה". פולק הודה למשטרת ישראל ולכוחות החברה לביטחון שמסייעים לקיום המופעים בצורה בטוחה ונעימה. 

לחגיגה הגיעו גם חברי מועצה רבים, ביניהם, סגן ומ"מ ראש העיר, מוטי עג'מי, מחזיק תיק התרבות, דוד ראובן, ומחזיק תיק הצעירים דורון אוזן.

בשעה עשר בדיוק עלה לבמה משה פרץ לקול צרחות מעריציו והחל במסיבה הים תיכונית. חלק מהלהיטים שביצע משה פרץ במופע בגן המושבה בראשון לציון: "ואולי", "רציתי רק", "יותר מידי", מהשמיים", "כל בוקר", "ורק איתך", "אני שלך", "כל העולם", "זה הזמן", "את כמו השקט". את "אש", "שתיים בלילה", ו"אלייך".

בשבוע הבא יופיעו בכיכר העירייה שלומית אהרון ו"הכל עובר חביבי", בהמשך יגיעו לכיכר גם הזמרים יואב יצחק, מיקי גבריאלוב, שימי תבורי, גלי עטרי ומאיה בוסקילה. את שורת המופעים ינעל האחד והיחיד, המאסטרו, צביקה פיק.

כתבה: טליה סומך,דוברת עיריית ראשון לציון

4 יולי 2011