כיתת גן חדשה במסלול המשלב תלמידים דתיים וחילוניים בבית ספר "נווה עוז"

ביום שישי האחרון נערך טקס קביעת מזוזה לכיתת גן חדשה במסלול המשלב תלמידים דתיים וחילוניים בבית ספר "נווה עוז". כיתה ראשונה בעיר במסלול זה. 
ביום שישי הוזמנו כל ילדי החטיבה הצעירה עם הוריהם לקחת חלק בפעילות פתיחת השנה המסורתית בבית הספר. השנה, הצטרפו גם הורי וילדי הגן המשלב.
הגן, הפותח מסלול צומח, יפעל על פי מתכונת החינוך הממלכתי של משרד החינוך וישלב בתוכנית הלימודים העמקה בתכנים יהודיים, במורשת ובתרבות ישראל. מנהלת בית הספר, דורית קראדי פתחה בדברי ברכה והודתה לצוותה על המאמץ  ולראש העירייה, דב צור, על שנתן את ברכתו לפתיחת המסלול.

בטקס בו ברך הרב הקהילתי- הרב ניר, על המזוזות וקבע אותן על דלתות הבית, נכחו מפקחת בית הספר, ויקי ניצן ומנהלת אגף חינוך יסודי בעירייה , מירי אור גוטפריד, אשר מלוות  מקרוב את מנהלת בית הספר וצוותה לאורך כל השנה ובייחוד לקראת פתיחת המסלול.
מנהלת אגף חינוך יסודי, מירי אור-גוטפריד:"חינוך לסובלנות, הבנה, וקבלה של השונה הם אבני יסוד במערכת החינוך העירונית. ראש העירייה רואה במסלול הזה דוגמה ומופת לחינוך לערכים של אחדות עם ישראל ושמח על כך  שבית הספר הרים את הכפפה ולקח על עצמו את הובלת המסלול המשלב. ברצוני לברך להודות להנהלת בית הספר ולצוות המורים על ההתארגנות המהירה ושילוב הכוחות עם מפקחת בית הספר, ויקי ניצן".
קראדי, ברכה על שיתוף הפעולה, הגיבוי והתמיכה להם זוכה בית הספר ממשרד החינוך והרשות כאחד והוסיפה כי "כל שנותר עתה לאחל הוא כי הברכה וההצלחה ימשיכו ללוות את העשייה החינוכית המיטבית גם הלאה".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה
29.8.2011