נבחרה מנהלת כספים חדשה לחברה הכלכלית

 

בתום הליך מכרז, אשר כלל ראיונות ומבחני הערכה, אליו ניגשו כ-60 מועמדים, נבחרה ליבי גולדברג לתפקיד מנהלת הכספים של החברה הכלכלית ראשון לציון.

גולדברג, בת 34, נשואה ואם לשלושה, מתגוררת במודיעין. לגולדברג תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים ותואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית. לגולדברג ניסיון רב במגזר הציבורי, היא עבדה בעבר במשרד האוצר, במשרד הבינוי והשיכון ועד לאחרונה במשרד הכלכלה והמסחר.

ועדת כוח האדם של החברה הכלכלית בחרה בה פה אחד.

יו"ר דירקטוריון החברה, יוסי שניר, אמר כי לחברה בעלת מחזור שנתי של 250 מיליון ₪ בשנה, נדרשת מנהלת כספים מנוסה בתקציבים גדולים ופרויקטים מורכבים ויכולות ביצוע מוכחות. מצאנו את כל התכונות הללו בליבי גולדברג ואנו מאחלים לה בהצלחה בתפקיד.

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג, אמר כי החברה מנהלת בימים אלה עשרות פרויקטים לפיתוח העיר, החל מהקמת גני ילדים ובתי ספר ייחודיים, דרך הקמת מרכז ספורט חדש במערב, אמפיפארק חדש למופעים ופארק רחב ידיים בחוף הים, ועד לפרויקטים של שימור כגון שימור בית לונדון ובית הכנסת הגדול. תפקיד מנהלת הכספים מצטרף לשורה של שינויים שהתבצעו בחכ"ר כדי להתאים את המבנה האירגוני לפעילות החברה.  החברה צומחת ומתקדמת כל העת ואנו שמחים לחזק אותה באנשים חדשים ומקצועיים.

 טליה סומך  - פינגולד, דוברת העירייה 

9 במאי 2013