אולם ספורט חדש בבית ספר רביבים

  עיריית ראשון לציון בונה בימים אלו אולם ספורט תקני למשחקי כדוריד בבית הספר רביבים בהשקעה של למעלה מ-9 מיליון שקלים

האולם החדש נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בבנייה ירוקה ויתפרש על שטח של 1711 מ"ר לרווחת תלמידי בית הספר ותושבי העיר

בימים אלו בונה עיריית ראשון לציון אולם ספורט חדש בבית הספר רביבים בהשקעה של למעלה מ-9 מיליון שקלים, בהשתתפות מפעל הפיס. האולם החדש, האולם תוכנן לפי התקנים על מנת להכשירו למשחקי כדוריד ויתפרש על שטח של 1711 מ"ר. האולם יעמוד לרשות תלמידי בית הספר בשעות הבוקר ולתושבי השכונה בשעות אחר הצהריים.

על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בראשותה של האדריכלית ורד סולומון, שמספרת כי אולם הספורט נבנה בבנייה ירוקה שעומדת בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים והאיכותיים ביותר לרווחתם של תלמידי בית הספר ותושבי השכונה.

בנייתו של אולם הספורט החלה ומתבצעת בימים אלו. העבודות צפויות להסתיים בחודש אוקטובר 2012.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"בשלוש השנים האחרונות משקיעה עיריית ראשון לציון במתקני הספורט העירוניים בהיקף חסר תקדים, כדי לתת לילדים שלנו ולספורטאים שלנו את המתקנים המתקדמים ביותר. כבירת הכדוריד של ישראל, אנו גאים להעמיד מגרש כדוריד תקני נוסף".

בין היתר, מלבד אולם הספורט ברביבים, נבנה אולם ספורט בבית ספר איתמר, מרחבים ובבית הספר נווה דקלים, קורו מגרשי ספורט בארבעה בתי ספר בעיר, נבנו מגרשי ספורט בשישה בתי ספר ושני מרכזי ספורט נבנים וייבנו בשכונת נחלת יהודה ובמערב העיר, בסמוך למכללה למנהל. כל המתקנים נבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לרווחת תלמידי בתי הספר וכלל תושבי העיר.

מנהל רשות הספורט, אמיר סולרסקי:"אולם הספורט החדש בבית הספר רביבים מצטרף לעשייה גדושה ובנייה מאסיבית של מתקני ספורט ברחבי העיר. השנה הייתה שנת שיא בהשקעות במתקני ספורט ובמתקנים חינוכיים בראשון לציון, והיד עוד נטויה. במסגרת מדיניות ראש העיר, אנו מעניקים לתושבים את כל התשתיות והמתקנים האיכותיים ביותר על מנת לעודד את העיסוק בספורט, הן החובבני והן המקצועני".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

21 במאי 2012