החלה עונת מסיבות הסיום בעיר ראשון לציון

  "עוף גוזל" - בתי הספר התיכוניים וחטיבות הביניים בעיר חוגגים בימים אלו את מסיבות הסיום של בוגריהן בשורה של טקסים מרגשים; העיר ראשון לציון מונה השנה כ-2469 בוגרים אשר סיימו את לימודי התיכון

החלה עונת מסיבות הסיום בבתי הספר בעיר. התיכונים בראשון לציון חוגגים בשורת טקסים מרגשים את סיום הלימודים של בוגריהם, אשר עוזבים כעת את מערכת החינוך ומתגייסים בקרוב לצבא. העיר ראשון לציון מונה השנה כ-2469 בוגרים אשר סיימו את לימודי התיכון.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אשר משתדל להפגין נוכחות מלאה בטקסי הסיום של תיכוני העיר, אמר לבוגרים: "אתם מסיימים פרק חשוב ומשמעותי בחייכם, ממנו תצאו לדרך חדשה. בשנים שביליתם פה בבית הספר, ספגתם ערכים וידע אשר הפכו להיות "ארגז הכלים" עמו תגיעו לכל מקום אליו תלכו, הוא ישמש בסיס ערכי לכל מעשיכם בדרך הצפויה לכם, ואני בטוח כי  הוא ישרת אתכם נאמנה. אנו פועלים בכל האמצעים העומדים לרשותנו, להפוך את ראשון לציון לעיר המובילה בתחום החינוך, כדי לתת לכם, ילדינו, את עמדת הפתיחה הטובה ביותר לחיים".

 עוד הוסיף צור:"מיומי הראשון בתפקיד אני פועל כדי להעלות את רמת החינוך בעיר, כדי לתת למנהלים ולמורים המצוינים שלנו את כל הכלים להעניק לילדים שלנו חינוך טוב יותר. בשלוש וחצי השנים האחרונות העלנו את ההשקעה העירונית בחינוך ביותר מפי שניים: אם בשנת 2007 עמדנו על השקעה של 1,600 ₪ לכל תלמיד, בשנת 2012 אנו עומדים על השקעה של 3,400 ₪ בכל תלמיד.המשמעות של התוספת הזו היא יותר שעות לבית הספר; מתן שעות תגבור למקצועות הליבה; שעות תגבור לאלו שזקוקים לקצת יותר עזרה, תכניות למצטיינים ועוד. זה בנפרד מההשקעות המאסיביות שלנו בסביבה הלימודית. בשנה החולפת השקענו 30 מיליון ₪ בשיפוצי קיץ בבתי הספר, וגם השנה נשקיע סכום דומה. אני מאוד שמח לומר לכם שאנחנו רואים ברכה בעמלנו. אנו רואים עלייה של למעלה מ-10% מאז שנת 2008 בזכאות לבגרות בקרב תלמידי העיר הלומדים במקיפים שלנו".

 צור מבקש בכל פעם לחזור ולהודות למנהלים ולמורים על עבודתם החשובה, המסירות וההשקעה:"רק בזכותם הגענו להישגים הללו".

 עיריית ראשון לציון מאחלת לכל המסיימים חופשה נעימה ובטוחה ומזכירה להורים כי שנת הלימודים הבאה תחל ב-27 באוגוסט.

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

25 ביוני 2012