עובדים בשיתוף כל הזרועות

 

החברה הכלכלית בראשון לציון, ערכה בשבוע שעבר,  סיור לעובדי גזברות העירייה בפרויקטים מתהווים של החברה

צור:"ראשון לציון-עיר בתנופת פיתוח חסרת תקדים"

 כחלק ממגמה רחבה לחיזוק הקשר בין מחלקות עיריית ראשון לציון, ועידוד מעורבותם של העובדים בפרויקטים ומהלכים המתבצעים על ידי החברות העירוניות ואגפי העירייה השונים, יזמה החברה הכלכלית סיור לעובדי גזברות העירייה בפרויקטים של החברה הנמצאים בימים אלו בשלבי התהוות.

 אל הסיור, אותו הוביל מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג, הצטרף ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אשר רואה חשיבות רבה במעורבות עובדי הגזברות בעבודת החברה הכלכלית.

 במסגרת הסיור, ביקרו עובדי מנהל הכספים בראשותו של גזבר העירייה, הרצל יוספיה, במספר מוקדים בהם מבצעת החברה הכלכלית עבודות פיתוח נרחבות:

 הסיור נפתח בביקור במוזיאון אגם הנבנה בעיר לרווחת התושבים. בפרויקט הושקעו כ-30 מיליון שקלים והעבודות במקום צפויות להסתיים בעוד כשבעה חודשים.

 משם המשיכו העובדים לביקור במתחם הבילויים "הרובע", בו מתבצעות בימים אלו עבודות פיתוח נרחבות בהשקעה של 25 מיליון שקלים. במסגרת הפרויקט יהפוך איזור התעשייה בעיר למתחם בילויים מיוחד מסוגו.

 לאחר מכן ביקרו בשכונת נחלת יהודה, בה מתבצעות בימים אלה עבודות פיתוח של השכונה החדשה, ונבנים בה גן ילדים, מרכז נוער וקריית חינוך בהשקעה כוללת של כ- 57 מיליון שקלים.

 בנוסף, סיירו העובדים לאגם הסופרלנד, בו עתיד להיבנות אמפיפארק מפואר וטיילת על שפת האגם, כמו גם כבישים ותשתיות בהשקעה כוללת של 165 מיליון שקלים.

 ולסיום ביקרו העובדים בשכונת כלניות ובשכונת צוריאל בהן מתבצעות בימים אלו עבודות פיתוח נרחבות בעלות של 30 מיליון שקלים.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אין טוב ממראה עיניים, והסיור ממחיש טוב מכל את כמות הפרויקטים אותם מקדמת עיריית ראשון לציון בימים אלו. ראשון לציון-עיר בתנופת פיתוח חסרת תקדים, ולכן חשוב לייעל באופן תמידי את עבודת הגורמים במערכת, בינם לבין עצמם. סיור עובדי הגזברות מעודד את בקיאותם ומעורבותם בפרויקטים בהם הם עוסקים מידי יום "על הנייר"-חשוב שייראו ויבינו במה בדיוק מדובר. אנו נמשיך וניזום סיורים נוספים לעובדי האגפים השונים המעורבים באיזשהו אופן בפרויקטים".

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג:"החברה הכלכלית ערכה את הסיור במטרה להגביר את מעורבותם של עובדי הגזברות בפרויקטים מתהווים. נראה כי מטרת הסיור הושלמה בהצלחה. עובדי הגזברות נהנו וחשו כי הסיור תרם רבות לעבודתם. לכן, נמשיך וניזום סיורים לאגפים נוספים בעיריית ראשון לציון, על מנת לשפר ולייעל באופן תמידי את עבודת הצוות של החברה עם אגפי העירייה,

כתבה:  יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

18 ביולי 2011