לקראת הפסח: העירייה סיכמה שנת פעילות ובחרה 16 עובדים מצטיינים

 

ערב חג הפסח, התכנסה העירייה ולאחר הרמת כוסית סמלית לפסח, סיכמה את שנת הפעילות והציגה את 16 העובדים המצטיינים.

לפני דבריו של ראש העירייה הוקרן סרטון "אביב של התחדשות בראשון לציון" (שנמצא גם באתר העירייה) ומסכם שורה של פרויקטים שנעשו בעיר ופרויקטים צפויים. ראש העירייה, דב צור, בירך את העובדים ואמר כי זוהי הזדמנות טובה להסתכל לאחור ולהביט קדימה ולראות מה עשינו עד כה ומה עלינו עוד לעשות. צור: "לאחרונה זכינו לבשורה משמחת, במחקר שערך מכון BDI נקבע כי שהארגון הזה, שנקרא עיריית ראשון לציון הוא הארגון הטוב ביותר בתפקודו מכל הרשויות המקומיות בישראל. ועל כך כל אחת ואחד מכם יכול להרגיש גאווה, משום שיחד הצלחנו להביא להישג הזה".

צור הדגיש את ההישגים של השנתיים וחצי האחרונות, בין השאר, הנהגת חנייה חינם בכל רחבי העיר, הורדת הארנונה למגורים, עלייה של למעלה מ-5% בזכאות לבגרות, וכן עליית מדרגה באירועי התרבות והספורט בעיר ועוד. צור: "משימות רבות החלו ויש להשלימן, כגון, שיפור פני העיר הותיקה, המשך ההורדה בארנונה, משיכת חברות ותאגידים מרכזיים במשק לראשון לציון, שדרוג מוסדות חינוך, המשך ההשקעה בחינוך, המשך ההשקעה באיכות הסביבה ועוד". צור הודה למצטיינים על עבודתם ומסירותם, הודה למנכ"ל העירייה, מר פרנקו גונן, וציין כי הוא נהנה מאוד לעבוד עימו, וכן הודה לראשי המינהלים ולעובדים כולם על העבודה המשותפת.

מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, סיכם את עיקרי הפעילות במהלך השנה וציין כי הייתה זו שנה רווית פעילות בכל תחומי העשייה העירונית. במהלך השנה פעלנו לייעל את עבודת העירייה, לשפר את השירות ולשפר את זמני התגובה לתושבים.

גונן: "מאז ינואר 2010, נפגשים בקביעות, מידי שבוע, בבוקרו של יום, מנהלים מכל אגפי העירייה לפורום מוקד. מפגשים אלה יצרו סינרגיה ושיתוף פעולה בין המינהלים, טיפול בחסמים בירוקראטיים, קיצור זמן תגובה ובקרה צמודה על הטיפול בפניות מוקד ופניות ציבור".

 לסיכום, אמר גונן לעובדי העירייה, כי במשובים שאנו מקבלים מתושבים ניכרת שביעות רצון מאיכות הטיפול וזמן התגובה לפניותיהם – על כל אלה ברצוני להודות אישית לכל אחד ואחת מכם. ועל המצטיינים אמר, באירוע זה אנו מעלים על נס את ששה עשר העובדים המצטיינים של העירייה. כל אחד נבחר בקפידה מהמינהל אליו הוא משויך. אנו גאים בכם ומודים לכם על פועלכם למען העיר והעירייה.

עוד בירכו את העובדים, חבר המועצה אסף דעבול, יו"ר ועד העובדים, רוני כהן, נציג גמלאי העירייה, יצחק הררי, שאף פצח בשירת "אל תעזביני לעת זקנה", ונציג ההסתדרות זורי מזרחי, שנבצר ממנו להגיע, אך דבריו הוקראו לקהל. בין הברכות, הנעימה בשירתה להקת ילדים מהטובות ברומניה בשם "אלגטו", אשר הגיעה לארץ להופיע בפסטיבל, ובזכות סיועו של חבר המועצה סורין גנות, יכלו גם עובדי העירייה ליהנות משירתה.

להלן רשימת העובדים המצטיינים (לפי סדר הא'-ב'): אורלי אדרי, יצחק אשכנזי, חנה בן לולו, טיבריו ברקוביץ, כרמלה דה לאון, נחמה הראל, אליהו זיטון, דני חמרי, לילך טרבינוביץ, יצחק יוסף, אסתר מזרחי, יריב סולימן, חנה פסח, רות פראג', שושנה קונצ'יצקי, ליאורה שוב. חשוב לציין כי כל עובד מצטיין קיבל 5,000 שקלים. חג שמח!

 כתבה:  טליה סומך, דוברת העירייה