פקח בעל תושייה הביא לפתרון סכסוך

  פקח קהילתי בעל תושייה הביא לפתרון סכסוך בבניין בן 36 דירות בשכונת רמת אליהו

 דיירי הבניין שלחו מכתב לחברה העירונית לביטחון בו הם מביעים את תודתם  על היחס החם שקיבלו מן הפקח הקהילתי אסף פנטאי ששקד בסבלנות ובמסירות עד לפתרון הבעיה

פקח החברה העירוני לביטחון וסדר ציבורי, העונה לשם אסף פנטאי, הצליח בעזרת סבלנות, עקשנות ותושייה לפתור בעיה שנמשכה זמן רב בבניין בן 36 דירות ברחוב הרב נורוק בעיר.

 פנטאי הגיע לבניין בעקבות אירוע תברואתי חמור, בו סירבו חלק מדיירי הבניין להשתתף בתשלום ההוצאות לתיקון המפגע. לדבריהם של דיירי הבניין פנטאי דיבר עם כל אחד ואחד מהדיירים, בסבלנות ובסבר פנים יפות ולא הרפה עד שהמשימה הושלמה.

 פנטאי, הוא אחד משני פקחים קהילתיים המוצבים בקביעות בשכונת רמת אליהו ופועלים לטובת הסדר הציבורי בשכונה.במכתבם, שנשלח למנכ"ל החברה העירונית לביטחון וסדר ציבורי, מוטי נחמני, ביקשו הדיירים למסור את תודתם:"בשם דיירי רחוב הרב נורוק ברמת אליהו ברצוננו להביע הערכתנו ותודתנו ולציין את מסירותו של עובד החברה לביטחון וסדר ציבורי בעיריית ראשון לציון. לא בכל יום אנו נתקלים בעובדים מסורים, אנושיים ואדיבים כמו אסף. אסף הגיע אלינו בעקבות אירוע חמור  והתגלה כאדם נעים הליכות, בעל סבר פנים יפות, אדם סבלן ומבין אשר לא הרפה עד שהמשימה הושלמה".

 בנוגע לדרכי הטיפול בבעיה הוסיפו הדיירים במכתבם:"אסף הגיע והסביר מדוע כל דיירי הבניין צריכים להשתתף בתשלום ועבר בכל הדירות (36 דירות) והסביר לכל משפחה את חשיבות התיקון. אסף סייע לנו לתקשר בקלות עם משפחות דוברות אמהרית משום שהוא דובר השפה ובכך עזר לנו לאסוף את כל הכסף הנדרש מכל הדיירים לתקן את המפגע. אסף הפגין נחישות ויחס אישי לכל דייר בהסבר מפורט ומדויק, לא חסך במאמץ ועבודתו ראויה להערכה".

 מנכ"ל החברה לביטחון וסדר ציבורי, מוטי נחמני:"החברה לביטחון משקיעה רבות על מנת להנחיל לעובדיה תודעת שירות ראויה ומסבירת פנים. תושבי העיר זכאים לקבל את היחס הטוב והמסור ביותר ואת זה אנחנו מקפידים להעביר לעובדים שלנו. אני רוצה לשבח את הפקח אסף פנטאי על עבודתו המסורה. אני רואים תועלת רבה מהצבתם של הפקחים הקהילתיים ברמת אליהו. הפקחים עברו הדרכה מתאימה, מכירי את השכונה, דוברי השפה האמהרית, מה שעוזר לנו לתקשר טוב יותר עם קהילת יוצאי אתיופיה בשכונה. המכתב שהתקבל במשרדי הסב לי ולשאר מנהלי החברה גאווה רבה ואני רוצה לומר לאסף-ישר כח-המשך כך".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

13 בנובמבר 2012