פקחית החברה לביטחון קיבלה מהחברה תעודת הוקרה

  פקחית החברה לביטחון קיבלה מהחברה תעודת הוקרה לאחר שזכתה לשבחים רבים ממספר משפחות בעיר להם סייעה

במכתב שהתקבל לחברה לביטחון בראשון לציון, ביקשו מספר משפחות המתגוררות ברחוב ירושלים בעיר, להודות ולשבח את פעילותה של הפקחית מירי ארקיה; בישיבת ההנהלה של החברה לביטחון העניק מנכ"ל החברה, מוטי נחמני, לארקיה תעודת הוקרה על עבודתה המסורה

בחודש שעבר, התקבל בחברה לביטחון מכתב אשר מטרתו להודות ולשבח את פעילותה ותפקודה הראוי של פקחית החברה מירי ארקיה.

 במכתב תואר מצב של שכנות המלווה בסכסוכים רבים. מדובר בתרחיש חוזר ונשנה במשך שנים הגורר תלונות רבות של דיירי השכונה מול עיריית ראשון לציון, אך במשך תקופה ארוכה לא נמצא פתרון.

 לאחרונה, כתבו החתומים על המכתב, לאחר פנייה נוספת למוקד, הגיעה למקום הפקחית מירי ארקיה. מייד לכשהבינה מירי את מורכבות הנושא, במקום שקודמיה התחמקו לרוב, בחרה מירי לקחת את הנושא לטיפול במלוא כובד הראש. לא די בזאת, לאחר שטיפלה בעניין לעומקו, עקבה מירי שבוע אחר שבוע, חזרה למקום המקרה והמשיכה את הטיפול גם מול מחלקות נוספות בעירייה.

 הדיירים במכתבם:"מירי יצרה אמפטיה, הרגיעה ובנתה את אמוננו, שעורער במשך תקופה ארוכה. בכל פעם שראינו שאין שינוי במצב , לפתע יצרה קשר טלפוני והזכירה כי ידה על הדופק והיא לא תרפה עד שיטופל הנושא. ברצוננו של כל הדיירים בשכונה, להכיר תודה ולהעלות את קרנה של הפקחית, אשר מבינה את מהות תפקידה, את האחריות הציבורית ויכולה לשמש דוגמא ומופת לכל נותני השירות, אנשי החוק ועובדי העירייה".

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, התבשר על ציונה לשבח של הפקחית, ואף קרא את המכתב ובתגובה שלח מכתב לתושב הפונה:"קיבלתי בהערכה רבה את מכתב התודה לגברת מירי ארקיה-פקחית החברה לביטחון. אני שמח כי ישנם אזרחים המוצאים לנכון להביע תודה והוקרה לעובדי העירייה אשר השקיעו מזמנם וממרצם".

 מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני, אשר העניק לפקחית מירי ארקיה את תעודת ההוקרה בישיבת ההנהלה:"החברה לביטחון גאה בנוכחותה של עובדת כמוך בין שורותיה. בעבודתך הפגנת מקצועיות ויסודיות ללא פשרות. פעלת לשביעות רצונם המלאה של מספר משפחות בעיר, ועל כך מגיע לך את כל הכבוד".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

27 ביוני 2011