הוקם פארק זמני לכלבים במתחם גן נחום

 לאור בקשות התושבים, בחודש שעבר הנחה ראש העירייה את ראש האגף לפיתוח נופי להתחיל מייד בעבודות להכשרת השטח וכעת נפתח הפארק לרווחת תושבי האזור בעלי הכלבים

בעקבות סגירתו של פארק הכלבים ברחוב אבי האסירים בעיר לצורך בניית המבנה החדש של "מרכז רון ורדי" לטיפוח מחוננים ומצטיינים, התקבלו בעירייה תלונות מצד תושבי האזור בעלי הכלבים. לאחר בחינה מעמיקה של כל האפשרויות, הנחה ראש העירייה, את ראש האגף לפיתוח נופי, להקים פארק חדש לכלבים, בסמוך לפארק שנסגר, שישמש את התושבים באופן זמני, במתחם גן נחום, עד שיחלו במקום עבודות בנייתו של מוסד ייחודי לחינוך מדעי. היום, חודש אחרי, נפתח הפארק לרווחת תושבי האזור בעלי הכלבים.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"הפארק באבי האסירים נסגר לטובת הקמתו של משכן קבוע ומכובד למרכז רון ורדי למחוננים ומצטיינים במסגרת ההשקעה בחינוך העירוני. עם זאת, אנו מבינים את בעלי הכלבים שזקוקים לפארק חלופי באזור. נתקלנו בקשיים למציאת שטח אך לבסוף החלטנו, לאחר בחינה מעמיקה של כל החלופות, להקים פארק באופן זמני, במתחם גן נחום, בסמוך לפארק שנסגר. השטח עליו הוקם הפארק מיועד גם הוא לבנייתו של מרכז חינוכי, אך כעת, המרכז נמצא בשלבים תכנוניים בלבד, מה שמותיר לנו את האפשרות להקים פארק זמני שיעמוד לרשות התושבים".

עוד הוסיף צור:"אני מקווה שתושבי האזור ייהנו מן הפארק החדש ויפיקו ממנו את המרב וברצוני להזמין את התושבים להציע לנו הצעות למיקום קבוע של הפארק בקרבת מקום".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

2 בספטמבר 2012