פרס ניהול תקין לעיריית ראשון לציון

ראש העיר מקבל את פרס הניהול התקין
 

בטקס הענקת פרסי ניהול תקין לרשויות המקומיות שנערך בבנייני האומה בירושלים בסוף השבוע האחרון, הוענק פרס ניהול תקין לעיריית ראשון לציון בגין ניהול כספי וארגוני תקין.

יש לציין כי רוב הרשויות בישראל לא עמדו בתנאי הסף המחמירים לקבלת הפרס, ביניהם ניהול תקציב מאוזן, ניהול נכון של מערך השירותים לתושבים, עריכה תקינה של מכרזי העירייה, ניהול שכר כוח אדם, רישוי עסקים והתנהלות תקינה של הוועדה לתכנון ולבנייה.

 שר הפנים, אלי ישי אמר: "אני שמח להעניק את הפרס לרשויות אשר מתנהלות למופת. אני בטוח שרשויות נוספות יתייעלו, ינהגו באחריות ויצטרפו לזוכות בפרס שנה הבאה".

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר עם קבלת הפרס "אנו עמלים בארבע השנים האחרונות על ניהול כספי תקין של העירייה. עשינו בדק בית והתחלנו בייעול המערכת העירונית. במקביל, אנו מורידים ארנונה זו השנה הרביעית ברציפות, ומגדילים את ההשקעה בחינוך, בנוער, בתשתיות ובפיתוח העיר. זה מתאפשר בזכות ניהול מחושב של ההוצאות אל מול ההכנסות, וזאת תוך שיפור מתמיד של השירותים שמעניקה העירייה לתושבים בכל התחומים".

צור הודה לכל העוסקים במלאכה, החל ממנכ"ל העירייה, דרך ראשי המינהלים והאגפים ועד אחרון העובדים בעירייה, אשר בזכותם מצליחה העירייה להעמיד רמת שירותים מצוינת לתושבים ולזכות בפרס ניהול תקין.

דוברות העירייה

31 בדצמבר 2012