בשורה לתושבי ולסוחרי רחוב רוטשילד:

תמונה של הדמיה של רחוב רוטשילד

העבודות ברחוב מתקדמות בקצב מהיר מהצפוי והרחוב יפתח במלואו לתנועת רכבים ותחבורה ציבורית כבר בסוף ספטמבר
העבודות בקטע ז'בוטינסקי הגפן-הסתיימו; העבודות בקטע הגפן עד ההדרים-הסתיימו;בימים הקרובים יחלו העבודות בקטע ההדרים-רמז אשר בסיומן יפתח רחוב רוטשילד לתנועת רכבים סדירה
בעקבות המגמה לפיתוח ושדרוג העיר הותיקה, החלו לפני כחודשיים עבודות לחידוש התשתיות ברחוב רוטשילד בעיר. במסגרת העבודות יוחלפו תשתיות הביוב והתיעול העירוני בקטע שבין רחוב ז'בוטינסקי לרחוב שפרינצק ומיד לאחר מכן יחל פרויקט "שפת רחוב" לחידוש מראה הרחוב כולו. כעת מסתמן כי העבודות מתקדמות בקצב מהיר מהצפוי וכי בעוד חודש בלבד יפתח הרחוב לתנועת רכבים פרטיים ותחבורה ציבורית.
במסגרת זאת, העבודות בקטע שבין ז'בוטינסקי-הגפן הסתיימו מוקדם מן הצפוי. כמו כן, העבודות בקטע הגפן-ההדרים, הסתיימו גם הן מוקדם מהצפוי וכבר בימים הקרובים יחלו העבודות בקטע שבין הדרים-רמז. בעת העבודות בקטע זה יפתחו לתנועה צומת רמז וצומת ההדרים. הבשורות החשובות הן שעם סיומן של העבודות בקטע זה, בעוד כחודש, תשוב תנועת התחבורה הציבורית לרחוב רוטשילד.
לאחר מכן, בסוף ספטמבר, יחלו את העבודות בקטע שבין רמז-שפרינצק, אך העבודות בקטע זה תתבצענה בנתיב אחד כך שהנתיב הנגדי יהיה פתוח לתנועת כלי רכב פרטיים ותחבורה ציבורית.
הדבר מתאפשר הודות לקצב העבודות המהיר, עליו הורה ראש העירייה, דב צור, שלא חסך במשאבים ובאמצעים על מנת לסיים את העבודות מהר ככל האפשר, בכדי להקטין למינימום האפשרי את חוסר הנוחות הנגרם לסוחרי הרחוב ותושביו.
מלבד חידוש התשתיות, בהמשך, אחרי החגים תחלנה עבודות לשיפור מראה הרחוב, שתכלולנה הרחבת המדרכות וריצופן מחדש, שדרוג מערכת התאורה, בדיקת היתכנות להוספת מקומות חנייה, נטיעת עצים והצבת ריהוט רחוב חדש, כגון, ספסלים, פחי אשפה, תחנות אוטובוס וכדומה. העבודות תתבצענה בקטעים קטנים של המדרכה, על מנת למזער למינימום האפשרי את הפגיעה בתפקוד הרחוב.
ראש העירייה, דב צור: "אני מודע היטב לקשיים העולים כתוצאה מהעבודות ברחוב ולכן אני מקפיד לסייר בו פעמיים בשבוע כדי לוודא כי העבודות מתבצעות על פי הלו"ז. אנו שמחים כעת לבשר לתושבים ולסוחרים כי העבודות מתקדמות מהר מן הצפוי".


את הפרויקטים של שפת רחוב ופיתוח העיר מרכז סמנכ"ל התפעול בעירייה, איתן דורון, שאמר "מדובר בפרויקט מורכב שמחייב התגייסות של גורמים רבים שיעבדו בתיאום וביעילות. אנו מודעים לכך שהעבודות מפריעות למהלך החיים התקין ברחוב ולכן נערכנו כמיטב יכולתנו על מנת למצוא הסדרי תנועה וחנייה למשך התקופה. ראש העירייה הורה להעמיד את כל האמצעים הדרושים ולא לחסוך במשאבים על מנת להשלים את העבודה מוקדם ככל האפשר. בכל שאלה או בעיה התושבים מוזמנים לפנות למוקד העירוני 106 24 שעות ביממה. אנו מודים לתושבים ולבעלי העסקים מראש על ההבנה ועל שיתוף הפעולה".