12,000 תושבים הגיעו ליהנות בחגיגת הפתיחה של אירועי הקיץ בחוף הים

ראש העיר באירוע
 

ביום ד' התקיים מופע הפתיחה של אירועי הקיץ בראשון לציון; 12,000 תושבים הגיעו לחגוג ולצפות בהופעתו של הזמר עומר אדם; האירוע התקיים במסגרת התוכנית "נוער על המפה" אשר הוקמה בעידוד ראש העירייה, במטרה לספק לבני הנוער תכנים חלופיים לשוטטות ברחובות ובגנים הציבוריים, בחופשת הקיץ עד לשעות הקטנות של הלילה

 אלפי בני נוער הגיעו לאירוע פתיחת תוכנית הקיץ של אגף הנוער והצעירים. הצעירים הגיעו לחגוג ולצפות בהופעתו של הזמר עומר אדם, והשתתפו במסיבת החוף שנמשכה עד לשעות הקטנות של הלילה.

כמיטב המסורת, גם השנה עמל אגף הנוער עבור הצעירים ובני הנוער על תוכנית קיץ עשירה, אשר תציע מדי רביעי, מסיבת חוף שתכלול ריקודים ומופעי אומנים מהשורה הראשונה, משעות הערב עד לשעות הקטנות של הלילה. בנוסף, במהלך חופשת הקיץ, תציע התוכנית פעילות שבועית, לבני הנוער בסיוע מדריכי הנוער.

אירוע הפתיחה בחוף ימה של ראשל"צ, התקיים בנוכחותם של ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן ומנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק.

להופעתו של עומר אדם קדמו הופעות של להקות רוק מקומיות ומסיבת די ג'י שהרקיד את אלפי בני הנוער.הזמר עומר אדם, אשר לא מכבר הופיע בקיסריה, התרגש לחוש את היענותם של בני הנוער בראשון לציון למופע וציין כי "כי המופע דומה בהיקפו לקיסריה כפול שתיים".

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור בירך את בני הנוער וקרא להם להמשיך ולנצל את תוכנית הקיץ להנאתם, להיות סבלניים האחד כלפי השנייה ואיחל קיץ בטוח ושמח לכולם.

מחזיק תיק הצעירים והנוער דורון אוזן, בירך על האירוע הנפלא וציין בסיפוק כי ראשון לציון על המפה ובהתרגשות הוסיף "הנוער שלנו על המפה". אוזן פנה בדבריו לראש העיר:" יש לנו במה להתגאות עשינו כל שיכולנו כדי להעניק לבני הנוער חופשת קיץ מהנה ומלאה בפעילות".

אוזן פנה לבני הנוער:"בני נוער יקרים, במיוחד עבורכם פתחנו בשנה האחרונה שלושה מרכזי נוער חדשים שיפעלו במשך כל הקיץ עד השעות הקטנות של הלילה. המרכזים יפעלו בשכונת רביבים ,שיכון המזרח ובקרית גנים".

עוד ציין אוזן :"כי בכל הפרטים ניתן לצפות באתר "צעיראשון", בו מסתייעים אלפי בני נוער להשגת מידע ואף להשגת הטבות הניתנות למשתמשי האתר". אוזן הודה לראש העירייה, דב צור, למנהלת אגף הנוער, דפנה כרמי, לרשות למלחמה בסמים, לאגף קידום נוער ולאגף חוף הים.

 

כתבה: יפעת חמו,סגנית דוברת העירייה

27 ביוני 2011