ראשונה באהבה

תזמורת על במה
  אלפים רבים פקדו את חגיגת ט"ו באב שערכה עיריית ראשון לציון במתחם רובע הבילויים המחודש לרווחת תושבי העיר

אלפים רבים מתושבי העיר פקדו בחמישי האחרון את חגיגות ט"ו באב, יום  היווסדה של העיר ראשון לציון,  באירוע  שהתפרש על פני כל הלילה ב-"רובע" מתחם  הבילויים המחודש.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור: "ט"ו באב אינו רק יום האהבה העברי, הוא גם יום ההולדת של העיר, שחוגגת השנה 130 שנה. כדי לציין את יום ההולדת של העיר שנולדה מאהבה, ואשר מקדשת את השפה העברית ואת המסורת העברית, החלטנו לחגוג את חג האהבה העברי ולציין את היום הזה בחגיגת אהבה מיוחדת וראשונה במינה".

"אהבה ברובע",  חגיגת אהבה עברית, התקיימה במתחם הבילויים המחודש "הרובע" באזור התעשייה הישן של העיר, והוקדשה כל כולה לאהבה בסדרת אירועים וחוויות רומנטיים מגוון פינות מפתיעות שפוזרו במתחם,  מנות של אהבה שהוגשו במסעדות הרובע, קולנוע של אהבה –קולנוע פתוח עם מגוון סרטים רומנטיים שהוצגו לקהל, ריקודי אהבה- מתחמי הרקדה המוניים בהם התקיימו ריקודי זוגות, צלילים של אהבה-  ברחבי המתחם פוזרו במות עם הרכבים מוזיקליים שניגנו שירי אהבה, תמונות של אהבה- ברחבי המתחם פוזרו עמדות צילום רומנטיות עם מגוון רקעים רומנטיים, כל זוג יכל להעלות את התמונה לפייסבוק, שוק של אהבה- מגוון מוצרי מתנה ברוח החג הוצעו למכירה, פרח באהבה- זרי פרחים לזוגות אוהבים, אהבה ברחובות – שחקנים ודמויות רחוב ייצרו אינטראקציה עם הקהל,  שירה בציבור שהוקדשה כולה לשירי האהבה היפים ביותר עם עינת שרוף   ובאחת בלילה התקיימה הופעתו של ברי סחרוף. והכל ניתן בחינם וללא כל תשלום.

צור: "ראשון לציון היא עיר שבאה מאהבה - נוסדה בט"ו באב ומאז ועד היום חיה ועוטפת את הבאים בשעריה באהבה רבה.  והשנה, לראשונה חגגה העיר את  ט"ו  באב,  באירוע ייחודי שהתקיים ב"רובע" מתחם הבילויים החדש. האירוע מהווה תחילתה של מסורת במסגרתה נחגוג בכל שנה את חגיגת יום ההולדת של העיר  - ונהנה מחגיגת אהבה ראשונית, רומנטית וקסומה".

צילום: אבי קקון

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

6 באוגוסט 2012