סדנת מצוינות אישית בצוות למזכירות בתי הספר בעיר

 

סדנה בת שישה מפגשים הוקדשה לכל מזכירות בתי הספר בעיר

בשבוע שעבר, נערך בחוף הים טקס סיום סדנת מצוינות אישית בצוות בה השתתפו כל מזכירות בתי הספר בעיר.

 בסדנה בת שישה מפגשים בהנחייתה של טימור כסיף, עסקו מזכירות בתי הספר במגוון תכנים בנושא מצוינות אישית. בין יתר הנושאים התמקדה הסדנה באפקטיביות אישית, בניית חזון אישי, הגדרת מטרות ויעדים, ניהול זמן נכון, התמודדות במצבי קונפליקט, תקשורת בינאישית והתמודדות עם לחץ ושחיקה בעבודה. כל התכנים הועברו תחת ערך מוביל אחד: מחשבות יוצרות מציאות, דרכו למדו המשתתפות כיצד לגייס את המחשבה ליצירת מציאות אחרת הן בחיים המקצועיים והן בחיים האישיים.

 מנהלת לשכתו של ראש העירייה, ורד גבאי:"בכל שנה בוחר ראש העיר מגזר מקצועי מסוים במערכת העירונית ומשקיע במתן ערך מוסף לעבודתו המקצועית היומיומית. השנה לשמחתי, נענה ראש העיר לבקשתי ליזום את השתתפותן של מזכירות בתי הספר בעיר בסדנת "מצוינות אישית בצוות". ראש מנהל החינוך, אריאלה ישראלי ומנהלת אגף האמרכלות במנהל החינוך, רות דימנט, הרימו את הכפפה, ויחד הוצאנו לפועל את הפרויקט. מלבד התועלת המקצועית שהפיקו מן הסדנה, חשוב היה לנו להבהיר לצוותי המזכירות את העובדה שאנו מעריכים את עבודתן. אין לי ספק כי קיים רווח גדול בצידה של ההשקעה בעובדים, ולכן גם בשנים הבאות נמשיך ליזום פעילויות עבור עובדי העירייה".

 מלבד מזכירות בתי הספר, בטקס סיום הסדנה, השתתפו ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, חברי מועצה, סגנים וצוות מנהל החינוך בראשותה של אריאלה ישראלי.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, בירך במסיבת הסיום את צוותי המזכירות: "אתן מזכירות יקרות, מסייעות בעורף לעבודת החינוך שבעיני היא עבודת קודש, ועל כך- תודה לכן. חשוב שתדענה, שיש מי שמעריך אתכן ואת עבודתכן וסדנת המצוינות אשר הוקדשה לכן, מהווה ביטוי לכך. יוזמת הסדנה נועדה לטפח את מזכירות בתי הספר, ולבטא את הערכתנו אליהן. אני מקווה שהסדנה העשירה אתכן בכלים מקצועיים אשר יסייעו לכן הן בעבודתכן והן בחייכן האישיים".

19 ביולי 2011