מתחילים את השנה ללא סימני שאלה

 

אתם שואלים-ראש העירייה וגורמי מינהל החינוך עונים לרגל פתיחת שנת הלימודים תשע"ג

תתקיים השבוע התכנסות מיוחדת בהשתתפות ראש העירייה וצוותי החינוך שתועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של עיריית ראשון לציון- כולכם מוזמנים

ההתכנסות, תאפשר קשר ישיר עם תושבי העיר שישאלו שאלות ויקבלו תשובות בזמן אמת ובאופן אינטראקטיבי

יום ה', ה-16.8.2012, בשעה 16:00-18:00

לרגל פתיחתה של שנת הלימודים תשע"ג, שתחל השנה ב-27 באוגוסט, יקיים ראש עיריית ראשון לציון, דב צור התכנסות מיוחדת שתועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של עיריית ראשון לציון ותאפשר לכל תושב בעיר ומחוצה לה לצפות, לשאול שאלות ולקבל תשובות מראש העירייה ומצוותי החינוך, בזמן אמת. האירוע יתקיים ביום ה' הקרוב, ה-16.8.2012, בשעה 16:00-18:00.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אנו פותחים את שנת הלימודים תשע"ג ומבקשים לשתף את התושבים בכל החידושים של מערכת החינוך העירונית ולאפשר להם לקבל את כל התשובות בנושא זה במקום אחד ובאופן מיידי. במסגרת רצוננו להתמקם בצמרת המפה החינוכית בישראל, חשוב לי לשתף את הורי תלמידים בעיר ולשמש באירוע זה ככתובת זמינה ונגישה למענה לכל שאלותיהם. מתחילים את השנה ללא סימני שאלה-אנחנו מחכים לשאלות שלכם. אני מזמין אתכם לצפות באירוע שיועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק העירוני-צפו בהמוניכם ואל תהססו לשאול כל שאלה בנושא החינוך שצצה לקראת פתיחת שנת הלימודים-אנחנו כאן בשבילכם".

 בעירייה מקווים כי תהיה היענות גדולה ומזמינים את כל הורי התלמידים וילדי הגנים בעיר לצפות באירוע שיכסה את כל הנושאים החשובים ואת כל מה שצריך לדעת בנושא מערכת החינוך העיונית בתשע"ג.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

13 באוגוסט 2012