עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את הגן החדש בשיכון המזרח

ראש העיר וילדים
 שער למזרח, לחנוכת הגן, שהוקם בהשקעה של 2 מיליון שקלים לרווחת התושבים, הגיעו מאות מתושבי השכונה עם ילדיהם שנהנו ממתקני הגן בהפנינג פתיחה ייחודי מסוגו

 ערב חג הסוכות חנכה עיריית ראשון לציון את הגן החדש בשדרות יעקב בשיכון המזרח-"גן שער למזרח", שנבנה לרווחת תושבי השכונה בהשקעה של 2 מיליון שקלים.

לפני מספר שבועות, הושלמו עבודות בניית הגן, המשתרע על שטח של כ-5 דונם, ומציע לתושבי השכונה מתקני משחקים, משטחי גומי והצללות, ספסלים, ריצוף ומזרקות מרהיבות לאורכו של הגן.

 אל חנוכת הגן הגיעו מאות מתושבי העיר והשכונה שנהנו מהפנינג פתיחה ייחודי במעמד ראש העירייה, דב צור, חברי מועצה ובכירים בעירייה. התושבים הרבים שהגיעו לטקס החנוכה, הביעו התפעלות מן הגן החדש ונהנו מן המתקנים הייחודיים, מן המוסיקה שהתנגנה ברקע, מן הישיבה בספסלים הרבים ומנוף המזרקות הייחודי.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר בטקס:"כפי שאמרתי מספר רב של פעמים, אחזור ואומר שוב, כי שדרוגה של מזרח העיר היא מטרה מרכזית בעשייה. אנחנו פועלים ללא הרף לשיפור פני העיר הוותיקה ובתוך כך, לחידוש פניה של השכונה בקצב מהיר ובסדר גודל שלא נראה בעבר- וכבר אפשר להרגיש את השינוי בשכונה". צור הוסיף:"נמשיך להשקיע, לבנות, לשפץ ולהוסיף מתקנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לשפר את איכות חייהם של התושבים", וביקש לאחל לכולם חג סוכות שמח.

 במטרה לשמור על ניקיונו של הגן, עיריית ראשון לציון מזמינה כל תושב/ת אשר נושא איכות הסביבה קרוב לליבם ומוכנים להקדיש מזמנם ומרצם, לפנות ולהצטרף לפעילות ניקיון גן "שער למזרח", אשר ללא ספק תשפר את איכות הסביבה והחיים בעיר.

לפרטים נוספים, להרשמה ולהצטרפות להכשרה הקרובה ניתן לפנות למיה שפירא. רכזת חינוך סביבתי האגף לאיכות הסביבה 054-6728113, 9547782

באמצעות האינטרנט- המשרד להגנת הסביבה –נאמני ניקיון  www.sviva.gov.il : להיכנס למערך נאמני הניקיון ולמלא טופס הרשמה. טל' להדרכה במילוי הטופס במידת הצורך      02-6495812/5/6.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

24 באוקטובר 2011