פיילוט ראשון לצילום ישיבות המועצה בשידור חי

 

שקט מצלמים!

בעקבות הצעתו לסדר של חבר המועצה, אייל מושיוב, להעביר בשידור חי את צילומי ישיבות המועצה מדי שבוע באתר האינטרנט העירוני, החלו בהרצת פיילוט ראשוני כבר בישיבת המועצה האחרונה, שהתקיימה ביום ד'  (17.11.2010) על מנת לבחון את יישום ההצעה. 

ישיבת המועצה בשבוע שעבר הועברה בשידור חי על ידי צלם מקצועי בעזרתם של אנשי מחלקת התקשוב העירוני ושודרה בכתובת אינטרנט מיוחדת שהוקצתה לטובת העניין. הפיילוט נצפה על ידי אנשי העירייה השונים בהם סמנכ"לית העירייה גב' חיה ברנפלד, חבר המועצה אייל מושיוב מנהל התקשוב העירוני וגורמים נוספים בעירייה אשר אמורים לדון בכך ולקדם הפיכת הפיילוט למהלך קבוע בכל שבוע .

מטרת המהלך היא לאפשר לתושבי ראשון לציון לצפות באמצעות אתר האינטרנט העירוני בישיבות המועצה בשידור חי ובכך להיות מעורים בנעשה בעיר, בהתנהלות מועצת העיר, בתוכניות העתידיות של עיריית ראשון לציון ולמעשה להיות שותפים מלאים בכל מהלך ומהלך.

 חבר מועצת העיר, אייל מושיוב: "כחלק ממדיניותו של ראש העיר אנו ממשיכים לפעול לשיפור השירות לתושב ולהרחבת השקיפות של הנעשה בעירייה, והתחלנו בפיילוט לבחינת שידור חי של ישיבות המועצה בעיר.  הגשתי הצעה לסדר זו כי אני מאמין בשקיפות מלאה לתושבי העיר בכל הנעשה במסדרונות העירייה ובתהליך קבלת ההחלטות ומתוך מטרה להעניק לתושבים את האפשרות להיות מעורבים בנושאים שעל סדר יומה של עיריית ראשון לציון ולהביע את דעתם בענייני היום".

 מושיוב הוסיף כי ראוי לזכור שיש נושאים רבים המעניינים אוכלוסיות רחבות אשר נבצר מהם מלהגיע אל ישיבות המועצה. באמצעות צילום הישיבות הם יוכלו לצפות בשידור חי  מכל מקום בו הם נמצאים. מושיוב הודה לראש העיר אשר סייע לו להוציא את יוזמתו מן הכוח אל הפועל ועל האמון בדרך וברעיון. 

 כתב: עו"ד ינון אדלר, ס.דוברת עיריית ראשון לציון