שיפוצי קיץ נרחבים בבתי הספר "העמית"

 

לקראת פתיחת שנת הלימודים: שיפוצי קיץ נרחבים בבתי הספר "העמית" בהשקעה של קרוב ל-3 מיליון ₪

 צור:"המטרה היא אחת-להפוך את ראשון לציון לעיר המובילה בתחום החינוך"

 בקיץ שעבר ביצעה עיריית ראשון לציון שיפוץ ב-68 מתוך 80 מוסדות חינוך בעיר בהשקעה של 30 מיליון שקלים. לצד זאת, גם השנה, יזכו מוסדות החינוך בעיר  לסבב נוסף של שיפוצים בהשקעה זהה של 30 מיליון נוספים. במסגרת זאת, בימים אלו, נמצאת קריית החינוך השש-שנתית "העמית" בראשון לציון בעיצומן של עבודות שיפוץ בהשקעה של קרוב ל-3 מיליון שקלים.

 במסגרת השיפוץ מתבצעות בקריית החינוך עבודות פיתוח ושדרוג נרחבות. בין יתר הדברים יוחלפו תקרות בית הספר בתקרות אקוסטיות חדשות, תצבע מעטפת בית הספר, יוחלפו דלתות,יוחלפו חלונות, יצבעו כתות בית הספר, תשופץ מעבדת הביולוגיה, יבוצעו תיקונים הכרחיים בגגות המבנים ועוד.

כל זאת, נוסף לעבודות שבוצעו בקיץ שעבר שכללו עבודות פיתוח מקיפות בחצר בית הספר, התקנת תקרות אקוסטיות בשלוש קומותיו של המבנה הראשי של בית הספר, נצבעה מעטפת בית הספר כולו, שופצו חדרי השירותים בכל מבני בית הספר, הוחלפו דלתות וחלונות בית הספר, גודרה חצר בית הספר, תוקנו מעקות קיימים והותקנו חדשים.

העבודות צפויות להסתיים לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ב לרווחת תלמידי בית הספר.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"קריית החינוך השש שנתית "העמית" מתחדשת בימים אלו בהשקעה של קרוב ל-3 מיליון שקלים לרווחת התלמידים וצוותי החינוך, לאחר שעשרות שנים נעשו בבתי הספר תיקונים מקומיים בלבד. שיפוץ בתי הספר מהווה רק חלק קטן ממהלך רחב היקף של שיפוצי מוסדות החינוך בעיר בחופשת הקיץ בהשקעה של 30 מיליון שקלים. המטרה היא אחת-להפוך את ראשון לציון לעיר מובילה בתחום החינוך! אמשיך לעבוד ולהשקיע בחתירה למטרה ולא אעצור עד שנגיע ליעד המבוקש".

 חבר המועצה ומחזיק תיק שיפור פני העיר, אייל מושיוב: "נוסף ל-30 מיליון שקלים שהושקעו בשנה שעברה גם השנה אנחנו מחדשים ומשדרגים את מוסדות החינוך בהשקעה של 30 מליון נוספים. עשינו קפיצת מדרגה בכל הקשור לתחזוק הפיזי של מוסדות החינוך בעיר, ובקיץ הזה, יותר מתמיד, אנו מגיעים לשיא בפעילות לשיפור הסביבה הלימודית".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

30 ביולי 2012