השיכון מתחדש

  הסתיימו עבודות שדרוג בריכת שיכון המזרח בהשקעה של מיליון שקלים

 בחודש האחרון הסתיימו עבודות השיפוץ בבריכת שיכון המזרח. בהשקעה של מיליון שקלים, שופצו חדרי השירותים בבריכה, הוחלפו תעלות הגלישה, הוחלף הריצוף מסביב לבריכה, בוצעו עבודות קירוי, הותקנו אדני זינוק חדשים, בוצעו עבודות על מנת להנגיש את הבריכה לנכים הכוללות אף התקנת מעלון ירידה למים ועוד.

 במסגרת מדיניות ראש העירייה לשיפור פניה של העיר הוותיקה, בקיץ האחרון אישרה מועצת העיר בראשון לציון, תקציב מיוחד, על סך מיליון שקלים לטובת שדרוג הבריכה בשכונת שיכון המזרח.

 מנהל רשות הספורט, אמיר סולרסקי, מספר כי שחקני אגודת השחייה, התלמידים ותושבי השכונה נהנים כבר עכשיו מבריכה משודרגת בתנאים מצוינים. מיהרנו לסיים העבודות, לפני בואה של עונת הקיץ, בה יוכלו התושבים ליהנות מבריכה בסטנדרטים גבוהים שתיתן מענה הולם לכל באיה.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אנו ממשיכים לפעול במרץ לחידוש פניה של שכונת שיכון המזרח וכבר אפשר להרגיש את השינוי. בנוסף לפרויקטים שהסתיימו לאחרונה, מהם נהנים כל תושבי השכונה, כמו הקמת מזרקה וגינה ציבורית מרהיבה בשדרות יעקב, כבר היום אושרו תקציבים להשקעה בפרויקטים רבים בשכונה, הנמצאים בשלבים כאלו ואחרים של תכנון וביצוע, בין היתר; בנייה מחדש של בית הספר רמז, הקמת פארק על שטח מחנה צריפין, בניית בית כנסת, מועדונית, מועדון פיס לילדים בסיכון, שני מועדוני נוער- וידינו נטויה. נמשיך להשקיע משאבים ותשומת לב לשיפור פני השכונה ולשדרוג איכות חייהם של התושבים".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

 9 בינואר 2012