שישי פוליטי בהיכל התרבות

  ראשון לציון הולכת להצביע! בכל יום שישי בהיכל התרבות – מפגש פוליטי לקראת בחירות 2013

עיריית ראשון לציון יזמה סדרת מפגשים פוליטיים לקראת בחירות 2013. במפגש הראשון התקיים ראיון אחד על אחד עם ציפי לבני, יו"ר "התנועה", ואחר כך שיחה בין ח"כ ציפי חוטובלי, מקום 10 ברשימת "הליכוד-ביתנו" ומרב מיכאלי, מקום 4 ברשימת העבודה.

לקראת הבחירות הקרבות, החליטו בעיריית ראשון לציון לקיים סדרה של מפגשים פוליטיים פתוחים לקהל הרחב, אשר יארחו את האישים המרכזיים בפוליטיקה הישראלית. את המפגשים תנחה העיתונאית מזל מועלם (פרשנית פוליטית בעיתון מעריב) והם יתקיימו באודיטוריום היכל התרבות מידי יום שישי בשעה 11:00.

 בעירייה מסבירים כי המפגשים הללו יאפשרו לציבור התושבים להכיר מקרוב את המועמדים, לשמוע את עמדתם ואף לשאול אותם שאלות. המפגשים יכללו מועמדים מכל רחבי הקשת הפוליטית.

ראש העירייה, דב צור, שפתח את המפגש הראשון, אמר "ההשתתפות בבחירות היא דבר חשוב מאין כמותו לדמוקרטיה הישראלית. לצערי, הרבה פעמים ההתנהלות הפוליטית בישראל מצליחה לגרום אזרחים רבים תחושה לא נעימה, והתוצאה של זה היא אדישות ואי השתתפות. סדרת המפגשים הזו תאפשר לציבור הראשוני להכיר טוב יותר את המועמדים, באופן ישיר ובלתי אמצעי, ואני מקווה שהחוויה הזו תשנה את התחושה השלילית ותגרום לציבור להבין עד כמה חשוב להצביע ולהשפיע".

ביום שישי הקרוב, 21/12/12, הרכש החדש של ישראל ביתנו נפגש עם ותיק חברי הכנסת של מפלגת העבודה –

יאיר שמיר (בנו של יצחק שמיר ז"ל, מקום 5 ברשימת הליכוד ביתנו) ובנימין (פואד) בן אליעזר (מקום 5 ברשימת העבודה לכנסת) ייפגשו בשיחה על ביטחון ופוליטיקה. אחר כך יתארחו הצעירים בוגרי המחאה החברתית של קיץ 2011, איציק שמולי ומירב כהן, לשיחה על המעבר משדרות רוטשילד למסדרונות הכנסת. 

ביום שישי ה-28/12/12 יתארח הרב חיים אמסלם, יו"ר תנועת עם שלם. אחר כך ייפגשו הביטחוניסטים לשיחה: ח"כ יוחנן פלסנר, יו"ר הוועדה לשוויון בנטל (קדימה), עומר בר-לב, בנו של הרמטכ"ל חיים בר-לב ומפקד סיירת מטכ"ל לשעבר (העבודה) ועפר שלח, פרשן לענייני ביטחון לשעבר (יש עתיד).

ב-4/1 יתארח יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט ובשבוע של ה-11/1 יתארחו יו"ר האופוזיציה, ח"כ שאול מופז והשר לעניינים אסטרטגיים, משה (בוגי ) יעלון.

הכניסה אמנם ללא תשלום, אך מספר המקומות מוגבל.

להרשמה מראש: 03-9488666

כתבה: טליה סומך - פינגולד, דוברת העירייה