ברביעי האחרון, הגיעו אלפים ליהנות מהופעתו של הזמר שלומי שבת בחוף הים

 בייחוד בחופשת הקיץ-משקיעים בבני הנוער ממשיכים במסורת יום רביעי הגדול

ברביעי האחרון, הגיעו אלפים ליהנות מהופעתו של הזמר שלומי שבת בחוף הים

אלפי בני נוער נהנו ברביעי האחרון מהופעתו של הזמר שלומי שבת שנערכה במיוחד עבורם בחוף הים בעיר; מדי יום רביעי יופיעו בחוף הים מיטב האמנים על מנת לספק לבני הנוער פעילויות איכותיות בלילות החופש הגדול ולמנוע שוטטות ושעמום, והכניסה-בחינם!

הקיץ כבר כאן, ובעיר ראשון לציון מרגישים זאת היטב. גם השנה, ממשיכה העירייה, באמצעות אגף הנוער והצעירים, את מסורת יום רביעי הגדול. בכל יום רביעי מחודש יוני ועד סופו של חודש אוגוסט, יתקיימו בחוף הים בראשון לציון מופעי קיץ רבים ומגוונים לנוער של מיטב אמני ישראל, שהכניסה אליהם בחינם וללא כל תשלום. ברביעי האחרון, הגיעו אלפי בני נוער לחוף הים על מנת ליהנות מהופעתו של הזמר שלומי שבת. 

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור וחבר המועצה מחזיק תיק הנוער והצעירים, ביקרו במקום והופתעו לטובה מכמות בני הנוער שנהינו מההופעה.

 בכל שבוע, במהלך חופשת הקיץ, יופיעו מדי שבוע מיטב האמנים. במסגרת זאת,  ב-4.7 תתקיים הופעתו של דודו טסה, ב-11.7-הופעתו של מוקי, ב-18.7 הופעתו של ליאור נרקיס וב-15.8 הופעתם של "מה קשור?". בכל שבוע תספק העירייה הסעות מסודרות לבני הנוער אל חוף הים ובחזרה.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"חופשת הקיץ ידוע כתקופה "מועדת לפורענות" בקרב בני הנוער, אשר מפאת עודף זמן פנוי, נוהגים לעסוק בפעילויות המלוות ברעש ומטרד עבור תושבי העיר. השנה, כחלק ממהלך כולל של השקעה בבני הנוער  יזם אגף הנוער והצעירים של עיריית ראשון לציון תוכניות רבות עבור בני הנוער בחופשת הקיץ. מלבד הפעילויות הרבות המוצעות לנוער, ייחודן של תוכניות הקיץ טמון בכך שאנו מגיעים אל בני הנוער, אל המוקדים המרכזיים הסמוכים לשכונות, כך שכל נער ונערה יכולים להגיע ללא כל מאמץ וליהנות מפעילות מעניינת, כיפית ומעשירה אשר איננה מהווה מטרד לאיש. גם את ההופעות בחוף הים אנו מקיימים על מנת להעניק לבני הנוער תעסוקה איכותית ואטרקטיבית ואני שמח לראות את ההיענות המרשימה לדבר. אני מזמין את בני הנוער לקחת חלק במגווון הרב של הפעילויות שאנו מקיימים במיוחד עבורם ובהזדמנות זו אבקש לאחל לתלמידי העיר חופשה נעימה, מהנה ובטוחה".

 חבר מועצת העיר, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן:"במהלך כל השנה שוקד אגף הנוער והצעירים על תוכניות רבות המציעות תעסוקה איכותית לבני הנוער אך מבחינתנו החופש הגדול מצריך היערכות מיוחדת וכך אנו פועלים. בימי החופש הגדול אנו מציעים לבני הנוער בכל חלקי העיר, תעסוקה אטרקטיבית, חינוכית, איכותית תוך ניסיון לצמצם למינימום הנדרש את ההפרעה לתושבי העיר. אני רוצה להודות לעובדי אגף הנוער והצעירים  בראשותה של דפנה שקורי, שעמל על תוכנית פעילויות ענפה לחופשת הקיץ ואני קורא לבני הנוער לבוא, לנצל את הפעילויות העומדות לרשותכם, לקחת חלק וליהנות".

 לפרטים נוספים יש לפנות לאגף הנוער והצעירים בעיריית ראשון לציון במספר הטלפון: 03-9692861 או לאתר צעיראשון www.tzhairishon.co.il .

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

2 ביולי 2012