שיא בהשקעה בנוער. שיא בהשקעה במזרח העיר

  בהשקעה של 1.8 מיליון תבנה עיריית ראשון לציון מועדון נוער חדש בשכונת חלום ראשון

 בעוד קרוב לשלושה חודשים תחל בנייתו של מועדון נוער חדש בשכונת חלום ראשון במזרח העיר. המועדון, שיבנה בהשקעה של 1.8 מיליון שקלים יתפרש על שטח של 250 מ"ר וייבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בשיתוף עם מפעל הפיס, לרווחת בני הנוער בשכונה.

 במסגרת מדיניות ראש העירייה, דב צור, להשקיע בפיתוח, בשיפור הפנים ובאיכות החיים של תושבי מזרח העיר, הוחלט לקדם את הקמתו של מרכז הנוער שייבנה ברחוב הרב חיים דוד הלוי 4, על מנת שזה יוכל להציע מגוון רחב יותר של פעילויות לבני הנוער, מרחב פתוח גדול יותר ושעות פעילות המותאמות לדפוסי הבילוי של בני הנוער.

 חבר המועצה, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן, מספר כי במסגרת המדיניות לקדם תעסוקה איכותית לבני הנוער לא הסתפקו באגף הנוער במועדון ה"נוער-נט" שהוקם בשיכון המזרח וכעת יפעיל האגף מרכז חדש לרשות בני הנוער בשכונה.

 על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בניהולה של האדריכלית ורד סולומון ממן. בנייתו של המרכז צפויה להימשך כ-9 חודשים, בסופם ייהנו ממרכז חדש ואטרקטיבי לפעילות איכותית ומהנה בשעות הפנאי.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"כפי שהבטחנו, לא נחסוך כספים ומשאבים בשדרוג שכונותיה הותיקות של העיר המזרחית, בשדרוג תרבות הפנאי של בני הנוער ובשדרוג פניה של השכונה.

בשלוש השנים האחרונות אנחנו פועלים ללא הרף ומשקיעים בבני הנוער על מנת לספק להם תעסוקה איכותית, אטרקטיבית המותאמת לתחומי העניין שלהם. נעשה הכול על מנת למנוע שוטטות ושעמום שמובילים לפעילות שאיננה חיובית ונמשיך להעניק לבני הנוער מספיק מקומות טובים לשהות בהם להנאתם, גם בשעות הערב והלילה".

 חבר מועצת העיר, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן:" מרכז הנוער החדש נבנה בהשקעה של 1.8 מיליון ₪ לרווחת בני הנוער בשכונה ויופעל על ידי אגף הנוער והצעירים. יזמנו את המהלך כי הבחנו בצורך. אנו מבינים היטב כי יש ביקוש גדול  לתעסוקה איכותית בשעות הערב בתוך השכונה, ולכן אנו פועלים במרץ על מנת לקדם את הפרויקט, למילוי הצורך. נמשיך ונקדם עוד פרויקטים תוך דאגה לבני הנוער בשכונות המזרח כמו גם ברחבי כל העיר".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

29 במאי 2012