שיא בהשקעה בנוער

  בהשקעה של 850,000 שקלים בונה עיריית ראשון לציון מבנה חדש לתנועת "הנוער הלאומי" בבית ספר "אופקים"

 המבנה הוקם כחלק מתנופת ההשקעה בתנועות הנוער בעיר במסגרתה נבנו רק בשנה האחרונה מבנה חדש לתנועת "מכבי צעיר" בהשקעה של 2 מיליון שקלים, מבנה חדש לתנועת "מחנות העולים" בשכונת נעורים בהשקעה של 1.8 מיליון שקלים, שופץ המבנה של קיבוץ המחנכים העירוני בהשקעה של מעל למיליון שקלים - והיד עוד נטויה

במסגרת ההשקעה בנוער ובתנועות הנוער, במטרה לקדם פרויקטים שיספקו לבני הנוער בעיר תעסוקה אטרקטיבית בשעות הפנאי, מקימה עיריית ראשון לציון, בהשקעה של 850,000 שקלים, מבנה חדש לתנועת "הנוער הלאומי" בבית הספר "אופקים" בעיר.

 על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בניהולה של האדריכלית ורד סולומון, שמספרת כי המרכז ייבנה בסטנדרטים הגבוהים והאיכותיים ביותר, יתפרש על שטח של 125 מ"ר ובנייתו תסתיים בעוד כחודש.

 המבנה הוקם כחלק מתנופת ההשקעה בתנועות הנוער בעיר במסגרתה נבנו רק בשנה האחרונה מבנה חדש לתנועת "מכבי צעיר" בהשקעה של 2 מיליון שקלים, מבנה חדש לתנועת "מחנות העולים" בשכונת "נעורים" בהשקעה של 1.8 מיליון שקלים, חודש המבנה של קיבוץ המחנכים העירוני בהשקעה של מעל למיליון שקלים ועוד.

 ראש העירייה, דב צור, אומר: "המדיניות שלנו ברורה: אנחנו רוצים לספק לבני הנוער תעסוקה חיובית וההשקעה בתנועות הנוער מביאה תוצאות ואנחנו מצליחים למשוך יותר ויותר בני נוער לפעילות איכותית בתנועות. אנחנו רוצים ליצור עבורם מקום שיהיה זמין, נגיש ובטוח, שיספק פעילויות אטרקטיביות ומהנות. הקמת המועדונים ומרכזי הנוער היא ביטוי למדיניות הזו, ואנו נמשיך להשקיע בהקמת מרכזי נוער בשכונות, בתנועות הנוער ובנוער בכלל".

חבר המועצה, מחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן אומר:"כי ב- 3 השנים האחרונות פועל אגף הנוער ללא לאות לרווחת הצעירים בראשון לציון וכי העירייה והעומד בראשה מר דב צור משקיעים בנוער כדי לספק תרבות פנאי איכותית ועשירה המותאמת לתחומי העניין שלהם. עוד הדגיש אוזן לא מדובר רק בכספים אלא גם בתוכן וערכים והוסיף כי המועדון לתנועה למען הנוער מהווה בשורה לתושבי שכונות נעורים וגני אסתר ששנים רבות ייחלו להקמתו". לסיום דבריו הודה אוזן למנהלת האגף דפנה שקורי ולכל יחידת תנועות הנוער.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

2 באפריל 2012