סיכום שבוע הספורט בראשון לציון

עשרות אלפים הגיעו להשתתף באירוע "ווינר בעיר" אשר חתם את שבוע הספורט של ישראל בראשון לציון

 לראשונה בישראל, נעצר רחוב רוטשילד והפך למתחם ספורט ענק; במסגרת אירוע "ווינר בעיר" בנוכחות שרת התרבות והספורט, לימור לבנת וראש עיריית ראשון לציון, דב צור, נערך הפנינג ספורט המשלב פעילות גופנית, תחרויות נושאות פרסים ובילוי מהנה לכל המשפחה

ביום שישי האחרון, עצרה העיר ראשון לציון את שגרת יומה וסגרה לחלוטין את רחוב רוטשילד בו  אירחה את אירוע "ווינר בעיר" החותם את "שבוע הספורט של ישראל" הנערך מטעם משרד התרבות והספורט, בשיתוף ה"טוטו".

 "וינר בעיר" התקיים כהפנינג ספורטיבי ראשון מסוגו, שהפך את מרכז העיר למגרש ספורט אחד גדול. בין האטרקציות המרכזיות שחיכו למשתתפים: מתחם זומבה ענק וקצבי, קירות טיפוס, טורניר כדורגל שולחן אנושי, מתחם ספינינג גדול, מגוון משחקי כדור ועוד תחרויות נושאות פרסים, כאשר כל הפעילויות הוצעו לקהל הרחב ללא כל תשלום.

את האירוע גדשו במהלך כל שעות הבוקר ואחר הצהריים עשרות אלפי משתתפים מכל רחבי הארץ שהגיעו לחוות את האטרקציות הספורטיביות הייחודיות שנערכו במסגרת האירוע. מלבד עשרות אלפי המשתתפים הפגינו נוכחות ספורטיבית ולקחו חלק באירוע: שרת התרבות והספורט, לימור לבנת, ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אורלי פורמן, מנכ"לית משרד התרבות והספורט, אורי שפר, ראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט, חברי מועצה, מנכ"ל עיריית ראשון לציון, פרנקו גונן, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אלי פולק, אלפים מתושבי העיר, אלפים מתושבי הארץ, ספורטאים מכל התחומים, כוכבי מכבי תל אביב בכדורסל ועוד.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"כעיר שחיה ונושמת ספורט, שמחנו מאוד להיות הבית לאירוע השיא של שבוע הספורט בישראל. האירוע רשם הצלחה רבה והתנהל באופן מופתי עם השתתפות של עשרות אלפי אנשים. אני שמח ומברך על ההיענות המרשימה שהפגינו תושבי העיר ותושבי הארץ כולה שלקחו חלק בחגיגה. דבר נוסף שמוכיח כי הספורט הוא חלק בלתי נפרד מהווייתה העירונית של תושבי ראשון לציון".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

14 במאי 2012