בתי הספר "תרבות", "בן גוריון" ו"דורות" שופצו בהשקעה של קרוב ל-2 מיליון ₪

  צור:"שיפור הסביבה הלימודית-צעד נוסף בדרך למטרה"

 בית הספר "תרבות" בראשון לציון נמצא בימים אלו בעיצומן של עבודות שיפוץ מקיפות ונרחבות כחלק ממדיניות ראש העיר, דב צור, לפעול לשיפור הסביבה הלימודית במוסדות החינוך בעיר.

 השיפוץ, שמבוצע על ידי מנהל שפ"ע, הושקע סכום של 720,000 ₪ ובמסגרתו רוצפה מחדש חצר בית הספר, הוחלפו חלונות ודלתות בבית הספר, בוצעו תיקוני צבע, רטיבות וטיח, רוצפה הרחבה האמצעית של בית הספר והוחלף ריצוף בחלקים נוספים. בנוסף, זכתה תקרת בית הספר לטיפול מיוחד בחלקים נרחבים של המבנה ושופצה במלואה מעטפת בית הספר (קירותיו החיצוניים של בית הספר).

אולם הספורט בבית הספר יזכה גם הוא לטיפול מקיף במסגרתו יצבע האולם, יטופלו החלונות, הדלתות וריצוף אולם הספורט.

נוסף לכך, משופצות בימים אלו חטיבות הביניים "בן גוריון"  ו-"דורות" הממוקמות בסמיכות זו לזו בהשקעה של 440,000 ₪ כל אחת. במסגרת השיפוץ חודשו מעטפות בתי הספר במלואן, שופצו חדרי השירותים, בוצעו עבודות פיתוח בחצר בית הספר, הוחלפו התקרות לתקרות אקוסטיות בפרוזדורי בית הספר, הוחלפו דלתות וחלונות בית הספר, נצבעו הכתות והותקנו אמצעי בטיחות כדוגמת מעקות, משענות ומאחזי יד במדרגות בית הספר. 

 העבודות צפויות להסתיים לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ב לרווחת תלמידי בית הספר.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"בתי הספר בעיר מתחדשים בקצב מהיר ובהשקעה חסרת תקדים. במהלך הקיץ שופצו מוסדות החינוך בעיר בעלות של 30 מיליון שקלים אך לא נסתפק בזאת. גם בשנה הבאה נמשיך לשפץ ולחדש כי שיפור הסביבה הלימודית הוא צעד נוסף בחתירה למטרה-להוביל בתחום החינוך".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

22 באוגוסט 2011