18,574 תלמידי בתי הספר היסודיים מסיימים את הלימודים ויוצאים לחופשת הקיץ

 

18,574 תלמידי בתי הספר היסודיים יוצאים השבוע אל חופשות הקיץ; מתוך כלל התלמידים, מונה ראשון לציון כ-3,209 בוגרי כתות ו' אשר סיימו את הלימודים בבתי הספר היסודיים ויעלו לחטיבות הביניים; בשבוע האחרון נחגגו מסיבות הסיום של בוגרי בתי הספר היסודיים בשורה של טקסים מרגשים

 אל תלמידי התיכונים וחטיבות הביניים אשר יצאו בשבוע שעבר לחופש הגדול מתווספים כעת 18,574 תלמידי בתי הספר היסודיים בעיר ראשון לציון אשר יוצאים גם הם אל חופשת הקיץ. מתוך כלל התלמידים בבתי הספר היסודיים, כ-3,209 בוגרי כיתות ו' בעיר, יסיימו השנה את הלימודים בבתי הספר היסודיים ויעלו לחטיבות הביניים.

 בתי הספר היסודיים בראשון לציון חגגו בשורת טקסים מרגשים את סיום השנה, ואת סיום הלימודים של בוגריהם,  הניצבים בפני פרק חדש בחייהם.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור,ביקש לאחל לתלמידי בתי הספר היסודיים, חופשה נעימה, בטוחה ופורה, וכן איחל לבוגרי כיתות ו' בטקסי הסיום: "אני מאחל לכם הצלחה רבה במערכת החינוך העל-יסודית. אני מבטיח לכם שגם שם תתקבלו בזרועות פתוחות ומקבלות, שיעזרו לכם להגיע להישגים ולהצליח". עוד הוסיף צור: אנחנו משקיעים משאבים רבים לכל אורך הרצף, החל מגן הילדים, דרך היסודי ועד התיכון בהצלחתם של התלמידים. זה בא לידי ביטוי בתגבור שעות הוראה בתכניות לימודים מיוחדות וכמובן, בהיבטים הפיזיים. השנה נשקיע כ-25 מיליון שקלים בשיפוץ מאסיבי של מוסדות החינוך בעיר.  כמו כן, בשנתיים וחצי האחרונות העלנו את ההשקעה העירונית בחינוך בכ-35 מיליון שקלים, כמעט הכפלנו את ההשקעה בכל תלמיד, שעמדה בשנת 2007 על 1,600 שקלים ועומדת כיום על 3,075 שקלים".

 צור הודה למנהלים ולמורים על עבודתם החשובה, המסירות וההשקעה, מתוך תחושת השליחות והאמונה בצדקת הדרך.

 ראש מנהל החינוך, אריאלה ישראלי: "בוגרי בתי הספר היסודיים מסיימים השנה פרק חשוב בו רכשו את מרבית הכלים בעזרתם תיסלל דרכם הארוכה. ברצוני לאחל להם חופשה קיץ נעימה ומהנה וכמובן, הצלחה רבה בהמשך דרכם בחטיבות הביניים".

 מנהלת האגף לחינוך יסודי, מירי אור גוטפריד: "אנחנו מאחלים לבוגרי בתי הספר היסודיים של ראשון לציון דרך צלחה ובטוחים שהם קיבלו את כל מיומנויות היסוד במקצועות השונים ואת הערכים שילוו אותם לכל אורך דרכם בחטיבות הביניים בעיר".

 כתבה: יפעת חמו,סגנית דוברת העירייה

27 ביוני 2011