העבודות לשדרוג אזור התעשייה הישן-לקראת סיומו של שלב א'

  לראשונה בישראל! "רובע הבילויים" ראשון לציון  מצוייד בטכנולוגיה חדשנית שתאפשר הקרנת קליפים מרהיבים של וידאו ארט על רצפת המתחם

אזור התעשייה הישן בעיר, נמצא בימים אלו בעיצומו של הליך פיתוח מאסיבי, בסיומו, יחודש המתחם ויהפוך לרובע הבילויים החדש בעיר ראשון לציון. כעת, נמצאות העבודות לקראת סיומו של שלב א'.

 במסגרת העבודות מותקנת במקום טכנולוגיה חדשנית שתאפשר הקרנת קליפים של וידאו ארט על רצפת רחבת האירועים על ידי 6 מקרנים רבי עוצמה המלווים בחיישנים. מדובר באטרקציה מרכזית, ראשונה מסוגה בישראל, שתעניק למבקרים ברובע הבילויים חוויה ייחודית ומרהיבה של מייצגים אור קוליים.

 מנכ"ל החברה הכלכלית המבצעת את הפרויקט, ניצן פלג, מספר כי עד כה, נבנתה במקום רחבת אירועים מרכזית וגדולה שתוחמה ורוצפה מחדש, הותקנו בה טרסות לישיבה, תאורה חדשה, הצללה מעוצבת ועוד. רחבה זו תהווה את ליבו הפועם של רובע הבילויים ובה יתקיימו מרבית האירועים, המופעים והאטרקציות.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"בעוד מספר בודד של שבועות בלבד יזכו תושבי העיר ליהנות מרובע בילויים חדש, משודרג בעל אטרקציות מוסיקליות ואומנותיות יחידות מסוגן בארץ, לצד בתי קפה ומסעדות מהשורה הראשונה. אחת ממטרותיי החשובות ביותר היא לספק לתושבי העיר תרבות פנאי איכותית ועשירה שתהווה אלטרנטיבה אטרקטיבית לכל מה שהכירו עד היום בראשון לציון. כעת, עם סיומו של שלב א' בפרויקט כבר בקרוב מאד יחוו התושבים סוג חדש של בילויי, כפי שלא הכירו בעבר".  

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

21 במאי 2012