סיור פרויקטים להנהלת חברת מניב

   

בשבוע שעבר, ערכה חטיבת ההנדסה של חברת מניב, תאגיד המים של ראשון לציון, סיור לעובדי הנהלת החברה בפרויקטים מתהווים של החברה

כחלק ממגמה רחבה לחיזוק הקשר בין מחלקות תאגיד המים העירוני-מניב, יזמה חטיבת ההנדסה בחברה, ביום ג' האחרון, סיור לעובדי ההנהלה בפרויקטים הנדסיים של החברה הנמצאים בימים אלו בשלבי התהוות.

 במסגרת הסיור, ביקרו עובדי והנהלת מניב, בראשותו של מנכ"ל החברה, יאיר דורי, במספר מוקדים בהם מבצעת מניב פרויקטים נרחבים וקיבלו הסבר על כל פרויקט.

 הסיור נפתח בביקור, במה שמכונה, "תעלת שבזי", בה ביצעה מניב הקמת מובל ניקוז  תת קרקעי סגור במקום תעלת ניקוז פתוחה שהייתה שם עשרות שנים.

משם המשיכו העובדים לביקור באגם נחלת יהודה – שם תקים החברה אגם שילכוד מי גשמים וימנע את זרימתם לים.

 לאחר מכן, ביקרו במגדל שרירא – בו מבצעת החברה שיפוץ של מגדל המים בשכונת  רביבים, במכון ביוב 1 א', צומת גן הורדים – בו מקימה החברה מכון ביוב חדש

ובאגם הגל הגואה הממוקם בצפון מזרח העיר –  שם מתכננת החברה להקים אגם לאגירת מי גשמים.

ולסיום, ביקרו עובדי מניב בתצפית על אגם הנקיק במערב העיר – שם מבצעת החברה פרויקט ייחודי לאגירת מי גשמים, החדרתם לאקוויפר ושימוש בהם לצורך השקית גינות ציבוריות ופארקים במערב העיר.

   מנכ"ל תאגיד המים העירוני מניב, יאיר דורי:"אין טוב ממראה עיניים, והסיור ממחיש טוב מכל את כמות הפרויקטים אותם מקדמת חברת מניב בימים אלו. החברה נמצאת בתנופת פיתוח מתמידה וחסרת תקדים, ולכן חשוב לייעל באופן תמידי את עבודת הגורמים במערכת, בינם לבין עצמם. סיור עובדי התאגיד מעודד את בקיאותם ומעורבותם בפרויקטים בהם הם עוסקים מידי יום "על הנייר"-חשוב שייראו ויבינו במה בדיוק מדובר. נמשיך וניזום סיורים לעובדים, על מנת לשפר ולייעל באופן תמידי את עבודת הצוות של עובדי החברה בינם לבין עצמם".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

6 בפברואר 2012