חדש: "סטודיו למשחק" הישראלי

 

היכל התרבות בראשון לציון מביא את "הסטודיו למשחק" המוכר והידוע לקהל הישראלי אשר יוכלו ליהנות משורה של מפגשים עם שחקנים, במאים ויוצרים בקולנוע הישראלי שיספרו על עבודתם, מקורות יצירתם ועל הסיפורים שמאחורי הקלעים של הקולנוע הישראלי. את תפקיד המראיין יגלם גידי אורשר, מבקר קולנוע ותיק, ממקימי האקדמיה הישראלית לקולנוע, מרצה ומגיש פינות רדיו וטלוויזיה.

 האורחת הראשונה אשר תפתח את סדרת המפגשים תהיה קרן מור, שחקנית, קומיקאית, בוגרת הסטודיו למשחק של ניסן נתיב. פועלה של מור בקולנוע הישראלי קצר פרסים רבים: פרס אופיר על הסרט "שורו", פרס תא המבקרים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה, על משחקה בסרט "כלבים לא נובחים בירוק", פרס מסך הזהב על משחקה בסדרה "הבורגנים", שחקנית הסדרה המדוברת "החמישיה הקאמרית" שחקנית תיאטרון "הקאמרי" ועוד ועוד.

 בין האומנים אשר צפויים להתארח בסדרה הם אדיר מילר, ששון גבאי ועוד מוכרים וטובים, שירתקו את הקהל ויספרו על דרכם המקצועית העשירה והמרתקת. המפגש הראשון עם השחקנית קרן מור, יערך ביום ב' 03.11.2011 בשעה 20:30 בהיכל התרבות בראשון לציון, עלות כרטיס 35 ₪ בלבד.

 גיל בלט, מנהל היכל התרבות: "מפגשי סינמה קלאס בנושא הקולנוע הישראלי הם דוגמא אחת למגוון מופעים ואירועי תרבות שיזמנו לקראת ימי החורף והשנה החדשה. עלות הכרטיסים היא במחיר שווה לכל נפש מתוך מטרה שכל מי שחפץ לרכוש תרבות יוכל לבוא להיכל וליהנות מערב תרבותי ומעניין". 

 כתב: עו"ד ינון אדלר, ס.דוברת עיריית ראשון לציון