תרמתי דם, קיבלתי גביע!

עיריית ראשון לציון במבצע ייחודי להגדלת מאגר הדם של ישראל

ביום א' הקרוב - תורמים דם ומקבלים גביע גלידה במתנה

 הדובדבן שבקצפת-ג'רי גרינפלד ממייסדי חברת הגלידות "בן אנד ג'ריס" יגיע לביקור בעמדת ההתרמה שתוצב בעיריית ראשון לציון לרגל אירוע ההתרמה

עיריית ראשון לציון, בשיתוף מגן דוד אדום וחברת הגלידות "בן אנד ג'ריס", יוצאת במבצע ייחודי להגדלת מאגר הדם של ישראל. במסגרת המבצע יוצבו ביום א' הקרוב, ה-20.5.12, בין השעות 15:30-20:30, עמדות התרמת דם במרכז הקהילתי נאות שקמה ובבניין עיריית ראשון לציון. כל מי שיתרום דם יקבל גביע גלידה של חברת "בן אנד ג'ריס" מתנה.

ג'רי גרינפלד, מייסד חברת "בן אנד ג'ריס", שהתרגש ממשמע על קיומו של האירוע, יגיע גם הוא לביקור מפתיע בעמדת ההתרמה בעיריית ראשון לציון בין השעות 13:00-14:00.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אנו מבינים היטב את החשיבות בהגדלת מאגר הדם של ישראל ומנסים לעודד את תושבינו להירתם למטרה בדרכים יצירתיות וכך נולד המבצע הייחודי. כל תורם יזכה לתשורה מתוקה בצורת גלידה על תרומתו-כל זאת מלבד הסיפוק שיחושו התורמים על עשיית מעשה טוב. אני מזמין את כל תושבי העיר שיכולים לתרום דם, להגיע ולעשות כן. ראשון לציון עיר בעלת תושבים שמפגינים פעם אחר פעם סולידאריות חברתית מאין כמוה לא יאכזבו גם הפעם-בכך אני בטוח".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

14 במאי 2012