תרמתי דם, קיבלתי גביע!

תרמתי דם, קיבלתי גביע!
מאות מתושבי העיר הגיעו לתרום דם במסגרת המבצע שערכה עיריית ראשון לציון להגדלת מאגר הדם של ישראל תרמו דם וקיבלו גביע גלידה במתנה
ג'רי גרינפלד ממייסדי חברת הגלידות "בן אנד ג'ריס" הגיע גם הוא לעמדת ההתרמה שהוצבה בעיריית ראשון לציון ונפגש במקום עם ראש העירייה, דב צור

מאות מתושבי העיר נרתמו לסייע לעיריית ראשון לציון, במבצע ייחודי שערכה להגדלת מאגר הדם של ישראל בשיתוף מגן דוד אדום וחברת הגלידות "בן אנד ג'ריס". במסגרת המבצע הוזמנו הוצבו ביום א', עמדות התרמת דם במרכז הקהילתי נאות שקמה ובבניין עיריית ראשון לציון. כל מי שתרם דם קיבל גביע גלידה של חברת "בן אנד ג'ריס" מתנה.

ג'רי גרינפלד, מייסד חברת "בן אנד ג'ריס", שהתרגש מששמע על קיומו של האירוע, הגיע גם הוא לביקור מפתיע בעמדת ההתרמה בעיריית ראשון לציון שם פגש את ראש עיריית ראשון לציון, דב צור.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אני גאה ושמח שרבים מתושבי העיר נרתמו למטרה החשובה והגיעו לתרום דם. אנו מבינים היטב את החשיבות בהגדלת מאגר הדם של ישראל ולכן מנסים לעודד את תושבינו להירתם למטרה בדרכים יצירתיות וכך נולד המבצע הייחודי. כל תורם זכה לתשורה מתוקה בצורת גלידה על תרומתו-כל זאת מלבד הסיפוק שחשו התורמים על עשיית מעשה טוב. ראשון לציון עיר בעלת תושבים שמפגינים פעם אחר פעם סולידאריות חברתית מאין כמוה לא אכזבו גם הפעם". 

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

21 במאי 2012