ערב הוקרה לכל מי שעסק בהקמתם של הגנים החדשים

  לאור ההצלחה: בשבוע שעבר ערכה עיריית ראשון לציון ערב הוקרה לכל מי שעסקו בהקמתם של הגנים החדשים בעיר במסגרת יישום חוק חינוך חינם לגילאי 3-4

 בשבוע שעבר ערכה עיריית ראשון לציון, ערב הוקרה מהנה לכל מי שעסק במלאכת הקמת גני הילדים החדשים בהמשך להחלטת הממשלה להעניק חינוך חינם החל מגיל 3. עובדי החברה הכלכלית, יחד עם מינהל החינוך, האגף לחינוך קדם יסודי והאגף לבנייה ציבורית, שברו שיאים חדשים כאשר הקימו 34 כיתות גן חדשות במספר חודשים בלבד, על מנת להעניק מקום לכל הילדים שנרשמו. 

עם תחילת שנת הלימודים כבר היה ברור שמדובר בהצלחה: לאחר חודשים מפרכים של עבודות בקצב מהיר מהרגיל הצליחה העירייה לבנות 24 גנים חדשים ולהסב 10 מבנים לכתות גן. כל ילדי העיר שנרשמו קיבלו מענה ושובצו.

ערב ההוקרה התקיים בנוכחותם של 200 משתתפים במעמד ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, יו"ר הדירקטוריון של החברה הכלכלית, יוסי שניר, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג, עובדי עירייה, עובדי החברה הכלכלית, קבלנים, יועצים, אדריכלים ועוד.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אני רוצה להודות לכל מי שעסק במלאכה: מנכ"ל החברה הכלכלית וצוות עובדי החברה, האגף לבנייה ציבורית בראשות ורד סולומון, האחראית על הבינוי במינהל החינוך כוכי חיים, וכל עובדי העירייה, החל מהמנכ"ל, דרך מהנדס העיר, הפיקוח על הבנייה ועד כיבוי האש, ששילבו כוחות והביאו לכך שראשון לציון הייתה לאחת הערים היחידות בארץ שהצליחה לעמוד במשימה".

 יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית, יוסי שניר:"הצלחנו לגבש בחברה הכלכלית קבוצה חרוצה, נאמנה ואחראית של אנשים שמוכנים וערוכים לבצע כל משימה עירונית ולפניכם התוצאה. אנחנו העיר הראשונה שהצליחה להעמיד גני ילדים לבנייה חדשה החל משלב איתור הקרקעות וכלה באבזור הגנים בתקופה כל כך קצרה. אני גאה במנכ"ל החברה ובצוות המקצועי שלה, אני שבע רצון ונמשיך כך הלאה".

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג:"מדובר על פרויקט ייחודי בהיקף חסר תקדים. הצלחת הפרויקט הינה פועל יוצא של התגייסות כל המערכות למען המטרה-לפתוח 20 גני ילדים באפס תקלות!" 

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 בספטמבר 2012