תלונה בפייסבוק - כלב שמטיל אימה

התלוננה בפייסבוק על כלב שמטיל אימה  ובתוך יומיים אותר ונקנס בעליו

תושבת שכונת נאות אשלים, טניה זיסר, פנתה לעירייה בדף הפייסבוק העירוני בבקשה לטפל בבעל כלב שמסתובב בשכונה כאשר כלבו הגדול משוחרר ומאיים על העוברים והשבים. וכך סיפרה זיסר:  "כל בוקר הבחור מטייל עם הכלב הענקי שלו ללא מחסום וללא רצועה ומאיים על הסביבה ועלול בכל רגע לנשוך מישהו. יום אחד בעלי הסתובב עם הכלב הקטן שלנו בשביל שבשכונה, הבחור הגיע מולו עם הכלב שלו כשהוא משוחרר לגמרי ומאיים לתקוף את הכלב הקטן, בעלי לא איבד את העשתונות, הרים את הכלב שלנו והפנה את הגב לכלב".

זיסר מספרת שזה היה המקרה הראשון, במקרה השני הייתה זו היא שיצאה לטייל עם כלבם, כאשר נתקלה בכלב הגדול ובעליו ממולם "הוא כמעט תקף אותי והתחיל לנבוח, אני צרחתי לעבר בעל הכלב שיתפוס אותו אבל הוא היה אדיש לגמרי".

פנייתה של זיסר בדף הפייסבוק העירוני שוגרה למוקד העירוני ומשם אל החברה לביטחון וכבר למחרת יצר עימה קשר אשר חן, מנהל אגף סיור ושיטור עירוני, שביקש לקבל ממנה פרטים נוספים ולדעת מה מסלולו של הכלב ובעליו בבקרים.

למחרת היום הציבה החברה לביטחון שני פקחים בשביל ההליכה בשכונה שהמתינו לבואו של בעל הכלב. וכך היה. הפקחים הציגו את עצמם בפני התושב וכלבו הגדול והמאיים שהיה ללא מחסום פה וללא רצועה. בעל הכלב קיבל דו"ח בגובה 475 שקלים והוזהר לבל יסתובב שוב עם כלבו כשהוא משוחרר.

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת העירייה

19 בפברואר 2013