תנופת פיתוח אדירה במזרח העיר

בשבוע שעבר נחנך גן משחקים חדש בשכונת צוריאל המתפתחת בקצב מהיר, הגן החדש נבנה לרווחת תושבי השכונה בהשקעה של מיליון שקלים

שכונת צוריאל המזרחית זוכה להשקעה אדירה ולעבודות פיתוח נרחבות המבוצעות על ידי החברה הכלכלית ראשון לציון; נוסף לגן החדש הנחנך בשטחה הצפוני של השכונה יחנכו בחודשים הקרובים 2 גנים נוספים הנבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 בשבוע שעבר התקיימה בשכונת צוריאל המתפתחת במזרח העיר, חנוכתו של גן משחקים חדש לרווחת תושבי השכונה. הגן החדש, הממוקם בשטחה הצפוני של השכונה, ומתפרש על שטח של 2 דונם, נבנה בהשקעה של  מיליון שקלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 במהלך 6 חודשי עבודות בשטח הותקנו בגן מתקני משחק, דשא, משטח גומי בטיחותי, הצללה, שבילים, ריהוט גן, תאורה ועוד.

 טקס חנוכת הגן נערך במעמד ראש העירייה, דב צור, יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית, יוסי שניר, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג ובארגונה המסור של מנהלת האירועים המיוחדים בעירייה, אנט בן שחר.

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג, מוסר כי נוסף לגן שנחנך בשבוע שעבר, במסגרת תנופת הפיתוח האדירה בשכונה החברה מפתחת 3 גנים נוספים בשכונה. האחד, כבר החל להיבנות בחלקה הדרומי של השכונה והעבודות בו צפויות להסתיים בעוד כחמישה חודשים לערך. הגן השלישי יחל להיבנות, ככל הנראה, בחודש פברואר.

 יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית, יוסי שניר:"החברה הכלכלית עמלה מזה זמן רב על תנופת הפיתוח לה זוכה שכונת צוריאל. נוסף לגנים שנבנו ועתידים להיבנות בשכונה, תושבי צוריאל ייהנו מעבודות פיתוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מבית ספר חדש, ירוק ומהייחודיים בישראל שיהווה מוקד משיכה לכל תלמידי האזור והיד עוד נטויה. אני רוצה לברך את תושביה של השכונה על ההתחדשות ולהתחייב כי החברה הכלכלית תמשיך ותבצע את פיתוח השכונה על הצד הטוב ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר".

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג:"החברה הכלכלית מבצעת את עבודות הפיתוח בשכונה לאחר חשיבה מעמיקה ומיפוי כל הצרכים של תושבי השכונה המתפתחת. התושבים, הקיימים והחדשים, יזכו ליהנות משירותים ברמה הגבוהה ביותר ויוכלו למצוא מענה לכל צרכיהם בתוך השכונה".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 בנובמבר 2012