פסטיבל אהבה ישראלי

פסטיבל אהבה ישראלי

ראשון  לציון מציעה שלל מופעים עם מיטב האומנים בערב ט"ו באב לפרטים... 

22 ביולי 2013  - ראשון לציון סוגרת את חגיגות ה-130 באהבה עם שלום חנוך, נינט, בועז שרעבי ואחרים -  חגיגת  ט"ו באב בכל רחבי העיר

ראשון לציון סוגרת את חגיגות ה-130 בסדרת אירועי אהבה ביום בו נוסדה-
ט"ו באב – חג האהבה.  שלום חנוך, דנה ברגר, נינט, אתי אנקרי, בועז שרעבי, אילנית, סער זנגלביץ' ואמנים נוספים ייקחו חלק בחגיגה שתתפרס על פני העיר ובשלושה מתחמי פעילות מרכזיים : רובע הבילויים החדש, גן המושבה וחוף הים. 

מעל 1000 פעילויות כללה שנת החגיגות שנפתחה בט"ו באב בשנה שעברה בתחומי פעילות שונים בתחום המוזיקה, הספורט, האמנות, ההנצחה, הספרות, החינוך, המורשת, הדת,  התיאטרון, המחול, הצילום, הפיסול ועוד.

חגיגת מוסיקה ואהבה ברובע הבילויים החדש
את חגיגות טו באב  באב יפתח שלום חנוך שיארח את דנה ברגר ונינט במופע אהבה מיוחד על במת רובע הבילויים החדש.  בכל רחבי הרובע יוצגו במהלך הערב שיחל בשעה 19.00 מיצגי אהבה, יוקרנו סרטי זוגות ותיקי העיר ויוענק פרס ראש העיר. בנוסף במתחם יוצגו מייצגים, ציורי פורטרט, מחול, ואקרובאטיקה, מסך sms  אליו ניתן לשלוח מסרי אהבה, עמדות צילום על רקעים רומנטיים מפורסמים  מתחלפים. דוכני מכירה של אומנות ומתנות רומנטיות,  תאי הקלטה בהם ניתן להקליט שירי אהבה,  קיר נשיקות- חתום בנשיקה – כל באי האירוע יוזמנו להטביע את חותמם על קיר הנשיקות, הרקדה המונית – ריקודי עם, ריקודים סלוניים וריקודי סלאו,  DJ סער זנגלביץ ירקיד במסיבת ריקודים בליווי VJ.
על מסך ענק יוקרנו סרטי זוגות מוותיקי העיר שיספרו על הפגישה הראשונה שלהם . ראש העיר יעניק פרס לזוגות ותיקי העיר .

גן המושבה – גן של אהבה
בגן המושבה יופיעו אתי אנקרי ובועז שרעבי שיארח את אילנית. בגן תוצג תערוכת מכתבי אהבה –של משוררים ואנשי רוח  . ויוקרנו סרטי אהבה במתחם קולנוע שיוקם בגן. אהבה מהסרטים ערב שכולו סרטים רומנטיים מכל הזמנים על גבי מסך ענק ומשעות הערב לתוך הלילה יוקרנו סרטים רומנטיים ("כשהארי פגש את סאלי", "אישה יפה", "החתונה של החבר שלי", "סיפורים קצרים על אהבה", "כך היינו", "חלף עם הרוח").  פופקורן יחולק בכניסה בעגלה של פעם.

מתחם רגיעה ופינוקים – מתחם אהבה במגע
שיחזור בתי קפה של העיר ראשון לציון – קפה נוסטלגיה : קפה שלווה , קפה ראשון,
בנוסף יוקמו תאי צילום והקלטה בהם יוכלו אנשים להקליט לחברים שירי אהבה או להצטלם יחד
פרויקט מכתבי אהבה של אנשי רוח מפורסמים  " הזדמנות לצלול אל תוך מבוכי השפה העברית מנקודת מבטם של סופרים,
משוררים ואנשי רוח לאה גולדברג,  נתן אלתרמן, אבשלום פיירברג מאז ועד מאיר אריאל
אחד מ-1,000 המכתבים ששלח חתן פרס הנובל ש"י עגנון לרעייתו אסתרליין  10 ביוני 1925:,

 אסתרליין,
"כתבי לי קצת מפטפוטי הילדים, ושלחי לי את תמונתך.
אם לא תשלחי את תמונתך אמלא את המכתבים הבאים אליך רק בתיבות הללו:
כך!
שלחי לי תמונתך
שלחי לי תמונתך
תמונתך שלחי לי
לי שלחי תמונתך
לי שלחי תמונתך
תמונתך שלחי לי
שלחי תמונתך לי תמונתך לי שלחי
כך! יפה?"

"המתחם יפעל משעה 19.00 עד 23.00

מסיבת אהבה בים
בחוף הים של ראשון תוקם  במת הסטנד-אפ של אמני מועדון הZOA  קומדי בר: דובדבני  וקובץ' יארחו את אמירם טובים ודניאל כהן , שחר חסון יארח את  שאולי בדישי וצמד שיניים. ו- להקת פרנקלין , Dj  קפטן הוק ירקידו במסיבה לתוך הלילה.  על החוף יוקמו מתקני בנג'י "מנוף אהבה"  ו- קיר טיפוס, על מסך יוקרנו סרטי אהבה ואיך אפשר בלי במת קריוקי שתוקדש כולה לשירי אהבה וכמון תאי הקלטה לאוהבי השירה והזמר .  המתחם יפעל משעה 19:00- 23:00

הפקה: החברה העירונית ראשל"צ
ניהול הפקה ותוכן : ברדוגו הפקות, מאיה פוגל