"עוף גוזל":החלה עונת מסיבות הסיום בעיר ראשון לציון

 בתי הספר התיכוניים וחטיבות הביניים בעיר חוגגים בימים אלו את מסיבות הסיום של בוגריהן בשורה של טקסים מרגשים; העיר ראשון לציון מונה השנה כ-2321 בוגרים אשר סיימו את לימודי התיכון

החלה עונת מסיבות הסיום בבתי הספר בעיר. התיכונים בראשון לציון חוגגים בשורת טקסים מרגשים את סיום הלימודים של בוגריהם, אשר עוזבים כעת את מערכת החינוך ומתגייסים בקרוב לצבא.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אשר מפגין נוכחות מלאה בטקסי הסיום של תיכוני העיר, אמר לבוגרים: "אתם מסיימים פרק חשוב ומשמעותי בחייכם, ממנו תצאו לדרך חדשה.

בשנים שביליתם פה בבית הספר, ספגתם ערכים וידע אשר הפכו להיות "ארגז הכלים" עמו תגיעו לכל מקום אליו תלכו, הוא ישמש בסיס ערכי לכל מעשיכם בדרך הצפויה לכם, ואני בטוח כי  הוא ישרת אתכם נאמנה.

אנו פועלים בכל האמצעים העומדים לרשותנו, להפוך את ראשון לציון לעיר המובילה בתחום החינוך, כדי לתת לכם, ילדינו, את עמדת הפתיחה הטובה ביותר לחיים".

עוד הוסיף צור:"בשנתיים וחצי האחרונות העלנו את ההשקעה העירונית בחינוך בכ-35 מיליון שקלים, כמעט הכפלנו את ההשקעה בכל תלמיד, שעמדה בשנת 2007 על 1,600 שקלים ועומדת כיום על 3,075 שקלים.  אני שמח כי חלק מההשקעה שלנו כבר נושא פרי. אחוז הזכאים לבגרות של תלמידים הלומדים בבתי הספר התיכוניים שלנו עלה בשנת הלימודים תש"ע בלמעלה מ-5% - כפול מהממוצע הארצי – ועוד ידינו נטויה".

צור הודה למנהלים ולמורים על עבודתם החשובה, המסירות וההשקעה, ואמר כי רק בזכותם הגענו להישגים הללו.

 ראש מנהל החינוך, אריאלה ישראלי: "אלו הם ימים מרגשים של סוף, שהוא גם התחלה עבור רבים מן התלמידים. התלמידים מסיימים את חוק לימודיהם ויוצאים לפרק נוסף בחייהם.  מאחלת להם שיוכלו להשתמש בערכים ובידע שרכשו בהמשך החיים".

 מנהלת האגף לחינוך על יסודי, ד"ר ענת ליבוביץ:"המחזור המסיים רושם לזכותו הישגים לימודיים נאים, הישגים נפלאים בתחום החינוך החברתי ותעודת הבגרות החברתית, אחוזים גבוהים של גיוס לשירות משמעותי בצה"ל והישגים נהדרים בתחום הספורט בארץ ובעולם. אנו גאים בתלמידינו- בוגרינו ומאחלים להם הצלחה בהמשך הדרך. מקווים לראותם בין הלומדים באקדמיה ובשורת המובילים בתחומים רבים ומגוונים במדינה".

 בעירייה מדגישים כי תמונות מכל טקסי הסיום של התיכונים נמצאים בעמוד הFacebook- הרשמי של עיריית ראשון לציון.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

20 ביוני 2011