אולם ספורט חדש נבנה בבית הספר נווה דקלים בשבוע ימים

האולם החדש נבנה על ידי עיריית ראשון לציון בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתפרש על שטח של 580 מ"ר לרווחת תלמידי בית הספר ותושבי העיר; בכדי לצמצם למינימום את אי הנוחות הנגרמת בעת בניית אולם הספורט החליטו בעירייה על בנייה בדרך מעט שונה

 בחודש הקרוב תסתיים בנייתו של אולם הספורט בבית הספר נווה דקלים שבנייתו נמצאת בימים אלו בשלביה הסופיים. את האולם בנתה עיריית ראשון לציון בהשקעה של 3.5 מיליון שקלים. האולם החדש, יתפרש על שטח של 580 מ"ר ויעמוד לרשות תלמידי בית הספר בשעות הבוקר ולרשות תושבי השכונה בשעות אחר הצהריים.

על מנת לצמצם למינימום את אי הנוחות הנגרמת בעת בניית אולם הספורט החליטו בעירייה על בנייה בדרך מעט שונה. חלקיו השונים של האולם נבנו במפעל ובסיום הבנייה הורכבו חלקיו של האולם במשך שבוע ימים בשטחו של בית הספר. כעת, נותרו רק עבודות פנים והשלמות פיתוח שיסתיימו בחודש הקרוב בסופו יימסר האולם החדש והמרווח לשימוש תלמידי בית הספר ותושבי השכונה.

 על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בראשותה של האדריכלית ורד סולומון ממן, שהביעה סיפוק רב ממשך הביצוע הקצר ואיכות הבניה המתועשת. מסיבה זו שולבה שיטת בניה זו בפרויקטים נוספים בעיר:"אין ספק שלראות את המבנה על חלקיו במפעל שבוע לפני שהוא מגיע לשטח זה מרשים במיוחד".

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אני מברך את תושבי נווה דקלים לקראת סיומה של בניית אולם הספורט בבית הספר בשכונה. לאט לאט אנחנו מצליחים להגיע לכל פינה בעיר ולשדרג את המתקנים לרווחת התלמידים ותושבי השכונות. בשלוש השנים האחרונות משקיעה עיריית ראשון לציון במתקני הספורט העירוניים בהיקף חסר תקדים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר כי הספורט העירוני שזור בחינוך ובשני התחומים הללו לא נחסוך בהשקעה".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 במרץ 2012