הסתיימה בנייתו של אולם ספורט בבית הספר איתמר

 האולם החדש נבנה על ידי עיריית ראשון לציון בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתפרש על שטח של 585 מ"ר לרווחת תלמידי בית הספר ותושבי העיר, בהשקעה של למעלה מ- 4 מיליון שקלים

בימים אלו הסתיימה בנייתו של אולם ספורט חדש בבית ספר איתמר בשכונת רמת אליהו בעיר. את האולם בנתה עיריית ראשון לציון בשיתוף עם  מפעל הפיס בהשקעה של מעל ל- 4 מיליון שקלים. האולם החדש, יתפרש על שטח של 585 מ"ר ויעמוד לרשות תלמידי בית הספר בשעות הבוקר ולרשות תושבי השכונה בשעות אחר הצהריים.

 על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בראשותה של האדריכלית ורד סולומון, שמספרת כי אולם הספורט נבנה בסטנדרטים המקצועיים, הגבוהים והאיכותיים ביותר לרווחתם של תלמידי בית הספר ותושבי השכונה.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אחרי הרבה מאוד שנים שמחכים לאולם הספורט בבית הספר איתמר, אני שמח שסוף סוף אנו מעניקים לתלמידי בית הספר ולכל תושבי השכונה אולם ספורט ראוי. זה חלק מההשקעה שלנו ברמת אליהו וחלק מההשקעה הכללית שלנו בחינוך ובמתקני ספורט בכל רחבי העיר".

 חבר המועצה ומחזיק תיק רמת אליהו, שמעון טרבלסי:"אולם הספורט החדש בבית הספר איתמר מצטרף לעשייה גדושה ובנייה מאסיבית בשכונת רמת אליהו. אנו פועלים ונמשיך לפעול על מנת להעניק לתושבי השכונה את התשתיות והמתקנים הטובים ביותר -והיד עוד נטויה".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

5 במרץ 2012