אולם ספורט חדש בבית ספר מרחבים

בית ספר "מרחבים" התחדש  באולם ספורט חדש
בהשקעה של כחמישה מיליון שקלים חנכה עיריית ראשון לציון אולם ספורט שנבנה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים והאיכותיים ביותר

תלמידי בית הספר מרחבים התחדשו בשבוע שעבר באולם ספורט חדש ומתקדם שהוקם בהשקעה של כחמישה מיליון שקלים. האולם החדש שהוקם באמצעות משתרע על שטח של 830 מ"ר ובו פרקט, שישה סלים, מערכת הגברה, לוח תוצאות דיגיטלי, מתקני אתלטיקה ואבזור מלא שישמש את תלמידי בית הספר בשעות הבוקר ותושבי השכונה בשעות אחר הצהריים.

את הפרויקט הוביל האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בראשותה של האדריכלית ורד סולומון, שמספרת כי אולם הספורט נבנה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים והאיכותיים ביותר.  ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר בעת גזירת הסרט: "בשלוש השנים האחרונות משקיעה עיריית ראשון לציון במתקני הספורט העירוניים בהיקף חסר תקדים וצועדת בדרך הנכונה על מנת למצב את ראשון לציון כעיר הספורט של ישראל ולהנהיג קיום אורח חיים בריא בקרב התושבים." אולם הספורט בבית הספר מרחבים מצטרף לאולמי הספורט שנבנו בבתי הספר איתמר ונווה דקלים, כמו כן קורו מגרשי ספורט בארבעה בתי ספר בעיר, נבנו מגרשי ספורט בשישה בתי ספר ושני מרכזי ספורט נבנים וייבנו בשכונת נחלת יהודה ובמערב העיר, בסמוך למכללה למנהל.

מנהל רשות הספורט, אמיר סולרסקי, הוסיף:"אולם הספורט החדש בבית הספר מרחבים מצטרף לעשייה גדושה ובנייה מאסיבית של מתקני ספורט ברחבי העיר.  השנה הייתה שנת שיא בהשקעות במתקני ספורט ובמתקנים חינוכיים בראשון לציון, והיד עוד נטויה. במסגרת מדיניות ראש העיר, אנו מעניקים לתושבים את כל התשתיות והמתקנים האיכותיים ביותר על מנת לעודד את העיסוק בספורט, הן החובבני והן המקצועני".

קאמי כהן, מנהלת בית הספר, סיכמה: "היה טקס מרשים ומחמם לב, ההמתנה לאולם הספורט הייתה כדאית ומשתלמת. כעת אנו מקווים להמשיך ולמלא את ארון הגביעים שלנו".

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

3 בפברואר 2013