אולם ספורט חדש בבית הספר נווה דקלים

בשבוע שעבר נערכה חנוכת אולם הספורט החדש בבית הספר נווה דקלים  שנבנה בהשקעה של 3.5 מיליון שקלים
האולם החדש, אשר נבנה על ידי עיריית ראשון לציון בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מתפרש על שטח של 580 מ"ר לרווחת תלמידי בית הספר ותושבי העיר

לאחר שהסתיימה בנייתו של אולם הספורט בבית הספר נווה דקלים, בשבוע שעבר נערכה במקום חנוכה חגיגית בנוכחות ראש עיריית ראשון לציון, דב צור. האולם, אשר נבנה על ידי עיריית ראשון לציון בהשקעה של 3.5 מיליון שקלים, מתפרש על שטח של 580 מ"ר ויעמוד לרשות תלמידי בית הספר בשעות הבוקר ולרשות תושבי השכונה בשעות אחר הצהריים.

מלבד ראש העירייה, נערך טקס החנוכה בנוכחותם של ממלא מקום וסגן ראש העיר, מוטי עג'מי, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, מ"מ יו"ר הדירקטוריון החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, איילת אליאב, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אלי פולק, סמנכ"ל החברה העירונית ומנהל רשות הספורט, אמיר סולרסקי, ראש מינהל החינוך בעיריית ראשון לציון, ד"ר שוש נחום, ראש האגף לחינוך יסודי, מירי אור גוטפריד ומפקחת בית הספר, ויקי ניצן.

בטקס החנוכה סיפרו נציגי העירייה כי על מנת לצמצם למינימום את אי הנוחות הנגרמת בעת בניית אולם הספורט החליטו בעירייה על בנייה בדרך מעט שונה. חלקיו השונים של האולם נבנו במפעל ובסיום הבנייה הורכבו חלקיו של האולם במשך שבוע ימים בשטחו של בית הספר. לאחר מכן, בוצעו בשטח רק עבודות פנים והשלמות פיתוח, בסופם נמסר האולם החדש והמרווח לשימוש תלמידי בית הספר ותושבי השכונה.

 על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בראשותה של האדריכלית ורד סולומון ממן, שהביעה סיפוק רב ממשך הביצוע הקצר ואיכות הבניה המתועשת. מסיבה זו שולבה שיטת בניה זו בפרויקטים נוספים בעיר:"אין ספק שלראות את המבנה על חלקיו במפעל שבוע לפני שהוא מגיע לשטח זה מרשים במיוחד".

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אני מברך את תושבי נווה דקלים לרגל סיום בניית אולם הספורט בבית הספר בשכונה. לאט ובהתמדה אנחנו מצליחים להגיע לכל פינה בעיר ולשדרג את המתקנים לרווחת התלמידים ותושבי השכונות. בארבע השנים האחרונות משקיעה עיריית ראשון לציון במתקני הספורט העירוניים בהיקף חסר תקדים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר כי הספורט העירוני שזור בחינוך, ובשני התחומים הללו לא נחסוך בהשקעה".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

10 בדצמבר 2012