מחממות את הלב: מתנדבות סורגות סוודרים לילדים מעוטי יכולת

עם בואו של החורף, מגיעות למועדוניות של המנהל לשילוב חברתי, זו השנה השלישית, מתנדבות עמותת "עזרה", ומחלקות לילדים סוודרים מקסימים אותם סרגו לפי מידה עבור הילדים במהלך כל הקיץ. 

לשאלה כיצד הן מצליחות בימי הקיץ החמים כל כך לשבת ולסרוג סוודרים חמים ומחממים לחורף? הן עונות בחיוך מבויש, כי המחשבה על שמחתו וחיוכו העדין של כל ילד בבואן בחורף למדוד לו את הסוודר ולקבלו במתנה, משמש עבורן פיצוי והנאה בכל ימות השנה.
מנהלי המועדוניות אומרים, כי כדי לראות שמחה אמיתית וחדוות נתינה, צריך להיות נוכח במעמד זה, בו אנו העובדים הסוציאליים, המדריכות, הילדים וחברות עמותת "עזרה" מלאים בהתרגשות למראה הילדים המבטאים התרגשות רבה מהעובדה שמישהו כה טרח עבורם וסרג סוודר ממש לפי מידתם.

בנוסף לסריגת וחלוקת הסוודרים מאמצות חברות העמותה את מועדונית "אופקים", משתתפות באירועים ומסיבות ומשקיעות בילדים בשגרה.

בעיר ראשון לציון, פועלות בסיוע משרדי הרווחה, החינוך ועיריית ראשון לציון, 25 מועדוניות עבור כ-500 ילדים אשר זקוקים לבית חם מידי יום עד הערב. הילדים מגיעים בגמר יום הלימודים אל המועדונית המשמשת עבורם תחליף לבית. צוות המועדונית מעניק לילדים חלופה אמיתית לבית הכולל חום, אהבה, אכפתיות רבה, פעילויות  לשעות הפנאי, סיוע בהכנת שיעורי בית, ארוחות ביתיות ותחושת מוגנות.

הצוות עושה כמיטב יכולתו באספקת כל צרכי הילדים הרבים על כן אנו מקבלים בברכה כל תרומה והתנדבות בתחומים שונים המסייעים בפעילויות  שונות במועדונית. 

לתרומה והתנדבות ניתן לפנות אל מר יפתח לוי טל. 03-9488764, זהבה שרף טל' 03-9689811

 לפרטים: טליה סומך, דוברת עיריית ראשון לציון