סיום שנת פעילות של עמותת "ידיד לחינוך" בראשון לציון

 מפגש הסיום של מתנדבי העמותה התקיים בבית העם בראשון לציון

 "ידיד לחינוך" הנו מפעל התנדבות ייחודי הפונה לגמלאים לסייע במערכת החינוך. לצד תרומתם של הגמלאים למערכת החינוך, תורמת התוכנית לאיכות חייהם של הגמלאים
אשר זוכים להכשרה וליווי מקצועי וחברתי שוטף במהלך פעילותם בעמותה.

 מעל לאלף מתנדבים חברי העמותה משולבים בבתי ספר ב-25 ישובים ברחבי הארץ ומסייעים לתלמידים.

אירוע סיום שנת הפעילות בראשון לציון, בא לסכם שנת פעילות של 65 מתנדבי העמותה בבתי הספר היסודיים ברחבי העיר.

 את האירוע פתחה רכזת סניף ראשון לציון, אידה שני, שנזכרה בימיו הראשונים של הסניף, שהחל  עם 4 מתנדבים וצמח תוך שלוש שנים לקבוצה של 65 מתנדבים. בהזדמנות זו ביקשה להודות לנציגי הרשות המקומית ובייחוד לגברת ברכה צויליך, מנהלת מצטיינים מחוננים על התמיכה והעזרה במהלך השנה.

 ברכה צויליך בירכה גם היא את המתנדבים בשם מינהל החינוך:"מתנדבים יקרים , אתם ביטוי לעוצמה אנושית ייחודית ומרגשת, אנשים שקמים מהכורסה הנוחה והמפנקת ויוצאים החוצה, כדי לתת מעצמכם לזולתכם, כדי לתרום ולהועיל, כדי לסייע ולחזק, כדי להיות, בפשטות, אדם    לאדם – אדם. אני רוצה להודות בהזדמנות חגיגית זו לאידה שני הרכזת המסורה, שעושה עבודת קודש באכפתיות בלתי רגילה בשעות לא שעות ובדאגה אין קץ. תודה גדולה לכל צוות המתנדבות והמתנדבים המייחס חשיבות להתנדבות ופועל בנאמנות רבה למערכת ולילדים. אני מקווה שאתם תהיו השגרירים שלנו בקהילה ונגדיל את מספר המתנדבים בשנת הלימודים הבאה".

 הארגון זקוק לעזרתם של מתנדבים נוספים. המעוניינים להתנדב יכולים לפנות לרכזת סניף ראשון לציון, אידה שני בטלפון שמספרו: 052-3610465.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

1 באוגוסט 2011