"ירוק בעיניים"

 

עיריית ראשון לציון תפעיל קורס אימון לירוקים בנשמתם

האגף לאיכות הסביבה בעיריית ראשון לציון בשיתוף הקתדרה העירונית מניעים בימים אלו את פתיחתו של קורס אימון אישי "ירוק בעיניים" בהנחיית "מרכז מאמנים".

 במסגרת הקורס ירכשו המשתתפים ידע וכלים בסיסיים לקידום תהליכים ומשימות חיים בתחומי איכות הסביבה. כמו כן, יוכשרו בקורס פעילים  לבניית חזון סביבתי ירוק אשר ילמדו ויתרגלו את  הדרך ליישומו במרחב האישי והקהילתי.

 הקורס עתיד להיפתח ב-3.11.11 וייערך בקתדרה העירונית בהיקף של 12 מפגשים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים. עלות ההשתתפות בקורס- 250 ₪.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"עיריית ראשון לציון מייחסת לנושא איכות הסביבה חשיבות רבה ופועלת ללא לאות להעלאת המודעות בקרב ציבור תושבי העיר לנושא ה"ירוק". מאחורי פעילות העירייה הרבה בתחום, עומדת הכוונה לעודד מחשבה ודרכי פעולה שיהפכו את העיר לירוקה יותר".

 רז קינסטליך, משנה לראש העיר, מחזיק תיק איכות הסביבה:"אני שמח על פתיחתו של קורס האימון אישי להנעת תהליכים בנושא איכות הסביבה. אני רוצה לקרוא לכל ה"ירוקים בנשמתם", אשר מבקשים לשפר את איכות סביבתם, זה הזמן להגיע, ללמוד, ולהתחיל לחשוב ירוק".

 להרשמה ולפרטים נוספים ניתן לפנות לרונית בקתדרה העירונית , טל': 9500657,9642269      פקס: 9505340 או במייל katedra1@hironit.co.il

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

19 בספטמבר 2011