סיכום יום מעשים טובים-מרכזי הקהילה העירוניים

 

ביום שלישי האחרון, נרתמו עובדי ומנהלי מרכזי הקהילה ברחבי העיר לפעילות מיוחדת בבית הספר "שקמים" לחינוך מיוחד הממוקם בשכונת קריית ראשון. במהלך היום הגיעו מדריכי המרכזים והעבירו לילדי בית הספר ולצוות המקצועי, סדנאות בתחומי קפוארה, זומבה, קרב מגע, התעמלות קרקע, תכשיטנות וכן הוצבו בבית הספר מתקנים מתנפחים שעמדו לרשות הילדים במהלך כל היום. הילדים ביקרו  בתחנות השונות לפרקי זמן של 25 דקות בכל תחנה. עקב מצבם שאינו מאפשר שיעור מלא, השיעורים הותאמו לצרכי הילדים ולרמתם לפי הגילאים השונים, כך שיוכלו לחוות טעימה ממגוון החוגים המוצעים לכלל ילדי העיר במרכזים הקהילתיים.

פעילות זו לוותה על ידי תלמידים בוגרים מבית הספר "עמית עמל", בחלקם ילדי חינוך מיוחד המשולבים במרכזים הקהילתיים במהלך כל השנה במסגרת פעילות שנמשכת זו השנה השנייה.

ילדי "שקמים" נהנו מהפעילות שהוגדרה כמוצלחת וסיפרו כי הייתה זו  חוויה זו הייתה ייחודית ובעלת משמעות רבה.

בעקבות הצלחת היום שלחו נציגי בית הספר "שקמים" מכתב תודה מרגש לנציגי המרכזים הקהילתיים בו ביקשו להודות לצוותים על יום נהדר:"פעילות מבורכת נעשתה אתמול על ידכם, ואני תקווה שהיה זה תחילתה של ידידות ושיתוף פעולה לשנים הבאות.אנו מודים לכם על נתינה שיצרה מפגש אנושי של עשייה ותרומה. על כל השפע והטוב, ההנאה והשמחה, הנתינה וההתגייסות, על הרצון הטוב שבא מהלב. אני בטוחה כי החשיפה לעולמם המופלא והשונה של תלמידנו, אפשר  לכם להכיר עולם מיוחד ולקרב אתכם אלינו , כל אלו הם ערך מוסף לכולנו".

מנהלת רשות מרכזי קהילה כותרים וקייטנות, חני צביון:"אני רוצה להודות לכל אלו שנרתמו בלעזור ביום המעשים הטובים, הן מבחינת הזמן והן מבחינת המשאבים-תודה לכולם".  

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

26 במרץ 2012