ט"ו בשבט הגיע-זמן לנטיעות!

 

השנה, לראשונה, תחגוג העירייה את חג הט"ו בשבט באירוע נטיעות לציבור הרחב

בכל שנה חוגגים בעיר את ט"ו בשבט בנטיעות ילדי הגנים ואילו השנה לראשונה יתקיים אירוע נטיעות לקהל הרחב-גם אתם מוזמנים לנטוע, את השתילים תספק לכם העירייה

בשבוע הבא חוגגים את ראש השנה לאילנות, ובעירייה עמלו על מספר אירועים שיכניסו אתכם לאווירת החג. השנה, לראשונה, יתקיים אירוע נטיעות לציבור הרחב, בשונה משנים קודמות בהן רק ילדי הגנים קיימו אירועי נטיעות. כעת, כל תושבי העיר מוזמנים להגיע ולנטוע, ביום ג', ה-7.2.2012, בשעה 17:00 בחורשת פרס נובל-מעגל השלום פינת הרשקו. את השתילים תספק עיריית ראשון לציון , כך שכל שנותר לכם לעשות הוא להגיע לאירוע, לנטוע, ליהנות ולהיכנס לאווירת ראש השנה לאילנות-בחינם וללא כל תשלום.

מלבד אירועי הנטיעות בעיר, במוזיאון ראשון לציון הכינו עבורכם יום פעילות חוויתי וייחודי ברוח החג. ביום שבת, 4.2.2012, יקיימו במוזיאון סיור בוטני היסטורי מרתק בין העצים העתיקים בגן המושבה, בליווי פעילות, שחקנים, חזיון אור קולי חווייתי בבאר המושבה וסיורים מומחזים בגן המושבה. שני סיורים מן הסוג הזה יצאו באותו היום בשעות 10:00 ו-12:00. הכניסה חופשית.

גם לילדים מציע המוזיאון פעילות מרתקת לט"ו בשבט:סיפור מטייל עם "מילים וסיפורים" שתתקיים לקראת כנס השפה העברית שיערך בעיר. הילדים יוכלו לצאת למסע עם שחקנית, בו יחזרו במנהרת הזמן אל סיפורי ילדות, כיתת לימוד עברית במושבה, בה החלה תחייתה של השפה העברית-מתאים לילדי גן-כיתה ב'. הפעילות תתקיים ביום שבת, 4.2.2012, בשעה 11:00. כמו כן, באותו היום יקיימו עבורכם סיורים מודרכים במוזיאון בשעות 10:00, 11:00 ו-12:00. הכניסה חופשית והציבור מוזמן.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

31 ינואר 2011