מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו

כתובת: זלמן שניאור 23 ראשל"צ 75612 (מבנה ביתנו)
טלפון: 03-5786335
פקס: 03-6167844
דוא"ל: oriak@rishonlezion.muni.il 

דיירים יקרים שלום רב !
מנהלת פינוי בינוי ברמת אליהו החלה לפעול בחודש ינואר 2016 וזאת לאחר תהליך ממושך שנוהל בעיריית ראשל"צ הכולל הסכם עקרונות בין העירייה לבין משרד הבינוי והשיכון, רשות מקרקעי ישראל, החשבת הכללית ומשרד האוצר לפיתוח עתידי של השכונה.
מדובר בפרויקט ייחודי ותקדימי הכולל תכנון של השכונה כולה ומתן פתרונות דיור גם מחוץ לשכונה , כדי שלא ליצור שכונה צפופה בתהליך הפינוי בינוי.
ההסכם מאפשר פינוי חלק מתושבי השכונה , שיביעו את הסכמתם לבניינים חדשים שייבנו בשכונת נחלת יהודה וצריפין ובכך לאפשר הריסת מבנים שיפונו לטובת בניינים חדשים עד להשלמת התוכנית.
חלק מרכזי ממטרות המנהלת הינו הפעילות מול תושבי השכונה להסברת התוכנית ולסיוע לתושבים בכל התהליך של בינוי
פינוי- בינוי, כולל הפעלת יועצים נדרשים , ליווי משפטי ומענה על כל סוגיה שתידרש לטובת הצלחת הפרויקט.
המנהלת ממומנת ע"י העירייה ומשרד השיכון ותפעל ללא מטרת רווח.
המנהלת תפעל בשיתוף פעולה מלא עם העירייה , משרד השיכון , רשות מקרקעי ישראל וגורמים רלוונטיים אחרים לקידום התוכנית.
שיתוף פעולה עם בעלי הדירות בשכונה הינו חיוני ביותר לקידום התוכנית , מאחר והתוכנית נועדה לרווחת התושבים ולשיפור איכות חייהם, תוך העלאת ערך הנכס שברשותם ובמקביל למען פיתוח השכונה והעיר.
אני אישית מודה לראש העיר ולקברניטי העירייה על הבחירה בי לתפקידי כראש המנהלת ,ורואה בתפקיד זה שליחות ציבורית חשובה , כשהצלחת הפרויקט היא הצלחת כל המעורבים בפרויקט.
המנהלת תעמוד לרשות תושבי השכונה בכל שאלה ועניין ותלווה אותם עד לקבלת מפתח לדירה החדשה ותפעל בשיתוף פעולה עימם לאורך כל הפרויקט.

בברכת הצלחה לתושבי השכונה ולמנהלת!
דודו מנצור
ראש מנהלת פינוי בינוי