מגרשים ללג בעומר

תיק תושב

  

ראשונים בגישור

 רישום לIPOST

עריכת תוכן ניוזלטר :  צילה זמר

אירועי יום העצמאותחגיגות יום העצמאות ה-64
המונים נהנו משלל אירועים, שהתקיימו בערב יום העצמאות ה- 64 ,  ב-7 מוקדים ברחבי העיר ובמוזיאון העירוני.  פסטיבל של כוכבים, מופעי להקות צעירות, רקדנים ורקדניות בני העיר, שירה בציבור  וכמובן מופע זיקוקי דינור  שהאיר את שמי העיר  דקות ארוכות.
לכתבה

יום הזכרון"דמעות של מלאכים"
15 אלף איש התייחדו עם זכר הנופלים בערב מרגש , שהתקיים באמפיפארק,  בהנחייתו של קובי מידן ובהשתתפות מיטב אמני ישראל בשירים מרגשים וכואבים.
 לכתבה

שבוע הספורט"ווינר בעיר"
העיר ראשון- לציון נבחרה לארח את אירוע "ווינר בעיר" , האירוע שיחתום את "שבוע הספורט של ישראל" מטעם משרד התרבות והספורט. לראשונה בישראל, עוצרים את הרחוב הראשי בעיר והופכים אותו למתחם ספורט ענק. זה יקרה ביום שישי , 11 במאי. 
לכתבה

נפתחה עונת הרחצה

חוף הים

 
5 תחנות הצלה, חוף נפרד לציבור הדתי, חידושים בתחום הנגישות, שדרוג החוף והשירותים לרווחת התושבים . זאת ועוד  עם פתיחת עונת הרחצה.
לכתבה

"מגן שר הרווחה" למתנדבים מצטיינים מראשל"צ

אות למתנדבים

מתנדבי חדר התאוששות בבית חולים אסף הרופא נבחרו לקבל את מגן שר הרווחה על תרומתם למערכת והסיוע לצוות הרפואי בקשר עם בני המשפחה, הממתינים ליקיריהם מחוץ לחדרי הניתוח. לכתבה 

פרויקט שפת רחוב יצא לדרך
פרויקט אדריכלי חדשני, שיעניק לכל רחוב ייחודיות משלו ,  יצא לדרך . מדובר בשדרוג רחובות העיר , ריצוף , שילוט, מיקום מפרצי חנייה, צבע מדרכה ושינוי הרחוב עד ליצירת רחוב חדש. רחוב אברבנאל הוא הרחוב הראשון מתוך 40 רחובות שפניהם ישודרגו בשנתיים הקרובות.
לכתבה

ראשל"צ במקום הראשון ביציבות פיננסית
עיריית ראשון - לציון היא הרשות היציבה ביותר מבחינה פיננסית שנה שלישית ברציפות. כך קובע מחקר BDI , הבוחן את תפקוד הרשויות המקומיות בישראל . אחריה ברשימה מדורגות הרצליה, אשדוד, אשקלון וחולון. 
לכתבה