חי כיף

 

 לוגו החי כיףחוגגים את חג הפסח בחי כיף לפרטים מלאים

למחירון חג הפסח לחצו כאן

החי-כיף, גן החיות של ראשון לציון הוא פינת חמד של טבע ואטרקציות לילדים.                                     
בילוי משפחתי סוחף, מרגש ומלהיב בינות לחיות בר נדירות.
בגן החיות החי-כיף יש כ1000 בעלי חיים והוא משתרע על פני 40 דונמים בתכנון ייחודי, נוח ופשוט להתמצאות. המבנה של המקום מאפשר להתרשם ממגוון בעלי החיים האקזוטיים תוך טיול נינוח של כשעתיים בשבילים פסטורליים ומוצלים. המסלול קל ונוח גם לפעוטות.
 
בחי-כיף תוכלו להתרגש ולהישאר פעורי פה אל מול יופיים ועוצמתם של בעלי החיים הרבים המאכלסים אותו. אריות יפי רעמה, טיגריסים מדהימים, זברות, ראמים, ג'ירפות,
 מושבת קופים, אליגטורים, סוואנה אפריקאית, ובנוסף חצר אוסטרלית שבה תוכלו לצפות בעדרי קנגרו, אמו ועוד.

בין ביקור בין תצוגה אחת למשניה, תוכלו לנוח בפינות הישיבה המוצלות, הפרושות על פני גן החיות. מסלול הטיול בחי-כיף גן החיות ראשון לציון אורך כשעתיים חווייתיות, שבהן אין רגע אחד משעמם.

 סמל לסריקת פלאפון לקבלת מידעהחי-כיף מתגאה בהתרגשות גדולה בגוזלי הפלמינגו הרכים שבקעו לא מזמן. להקת הפלמינגו בחי-כיף היא היחידה המתרבה בישראל
ועל כן בשנים שהלהקה מתרחבת מתברך  החי-כיף בשמחה כפולה ומכופלת. בנוסף, תוכלו ליהנות מתצוגה מרשימה של עופות דורסים, נחשי פיתון, צבים ענקיים, עכבישי טרנטולה ואיגואנות ענק..
החי-כיף זוכה להכרה ולכותרות רבות; במסגרת כתבה השוואתית ארצית דורג החי-כיף כאחד מגני החיות הטובים בארץ בין השאר תוארו יתרונותיו כ"נוח מאוד לשיטוט הודות לשבילים מסודרים, מטופח וטובל בירק"  כמו כן הוא דורג כמוביל במספר בעלי החיים אחרי גן החיות התנ"כי, וכך בחרו לסכם "המון חיות על שטח לא מאוד גדול, כך שהתמורה לכסף מבחינת כמות החיות מצוינת".
טלפון: 9619402
כתובת: קרית ראשון        אתר אינטרנט עירוני         סיור וירטואלי        

קולאז' בעלי חיים מהחי כיף